Sekretariat Instytutu:
pok. 442 (IV piętro):
czynny: 7:00-15:00;
sprawy studenckie 10:00-13:00.

LOGO IG

logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

pogoda

Tagi

TR

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na chorobę jestem zmuszony odwołać dzisiejszy (28.03) dyżur i wykład z GPiK (I rok geografii II stopnia). Na dyżur zapraszam po świętach, a termin odrobienia wykładu zostanie ustalony w terminie późniejszym.

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Rachwał

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na wyjazd służbowy dyżur w dn. 21.03 br. (środa) jest przeniesiony na czwartek 22.03 w godz. 9-10, natomiast zajęcia z EMiR2 (II rok GP) zostaną odrobione w innym terminie.

Pozdrawiam serdecznie, Tomasz Rachwał

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na zebranie dyrektorów instytutów mój dyżur dzisiejszy(14.03) zostaje przesunięty na godz. 9-10.
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Rachwał

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na moje uczestnictwo w konferencji w dn. 7.03 br. dyżur zostaje przesunięty na czwartek 8.03 w godz. 12.-13.30, a zajęcia z ekonomiki miast i regionów 2 (II rok GP) zostaje przesunięty na inny termin (16.05). Jednocześnie zapraszam wszystkich, a szczególnie studentów specjalności nauczycielskiej geografia z wiedzą o społeczeństwie, do udziału w tej konferencji, dotyczącej edukacji o ubezpieczeniach społecznych (obrady w bud. głównym UP). Szczegółowy program: http://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/konferencje/konferencja-naukowa-jak-uczyc-o-ubezpieczeniach-spolecznych/program-konferencji
Pozdrawiam, Tomasz Rachwał