Sekretariat Instytutu
pok. 442 (IV piętro)
czynny:
poniedz., środa, piątek 9:00-15:00;
wtorek 6:30-15:00
sprawy studenckie 10:00-13:00.

logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

pogoda

Tagi

TR

Szanowni Państwo,

w związku z wyjściem na zajęcia terenowe konsultacje z dn. 16.01 (środa) zostają przesunięte na czwartek 17.01 (czwartek) godz. 11-12.30.

Pozdrawiam serdecznie, Tomasz Rachwał

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, ze względu na konferencję, dyżury w dn. 3-4.12 zostają odwołane. Zajęcia odbywają się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zapraszam do uczestnictwa w konferencji, szczególnie w sesjach związanych z Państwa programem poszczególnych kursów. Program dostępny jest tu http://www.industry.up.krakow.pl/?page_id=34
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Rachwał

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na wyjazd służbowy w dn. 19.11.2018 r. zajęcia (z PP i ST) i dyżur nie odbędą się, a dni i godziny ich odrobienia zostaną podane w Wirtualnej Uczelni. Ze względu na spotkanie robocze grupy projektu międzynarodowego na dyżur we wtorek 20.11.2018 zapraszam wyjątkowo w godz. 8-9. Wykład z PGP dla I roku GP we wtorek odbędzie się normalnie z dr Karoliną Smętkiewicz.
Pozdrawiam serdecznie, Tomasz Rachwał

Szanowni Państwo, ze względu na zebranie służbowe z Rektorem w budynku Uniwersytetu przy ul. Jęczmiennej oraz ogłoszone godziny rektorskie, dyżur środowy (31.10) oraz poranny we wtorek (30.10) nie odbędzie się. Zapraszam na dyżur popołudniowy we wtorek (30.10, godz. 14.30-15.30). Studentów  I roku GP informuję, że postaram się wrócić z zebrania na godz. 13.00 na wykład, który odbędzie się normalnie, podobnie jak zajęcia w środę rano na I roku TiR II stopnia.
Pozdrawiam serdecznie, Tomasz Rachwał

Szanowni Studenci – Dyplomanci,

w związku z czasową nieobecnością (urlopy, zwolnienia) p. I.Kawuli, T.Lasockiej i S.Białego proszę w okresie ich nieobecności o zwracanie się do p. Aleksandra Nabagło (p. 429) w sprawie procedury antyplagiatowej.

Pozdrawiam, życząc powodzenia w finalizowaniu studiów,

Tomasz Rachwał

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na chorobę jestem zmuszony odwołać dzisiejszy (28.03) dyżur i wykład z GPiK (I rok geografii II stopnia). Na dyżur zapraszam po świętach, a termin odrobienia wykładu zostanie ustalony w terminie późniejszym.

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Rachwał