Sekretariat Instytutu
pok. 442 (IV piętro)
czynny:
poniedz., środa, piątek 9:00-15:00;
wtorek 6:30-15:00
sprawy studenckie 10:00-13:00.

logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

pogoda

Tagi

Agnieszka Świętek

Szanowni Państwo,
odwołuję moje zajęcia i konsultacje w dniach 27- 30 listopada z powodu choroby.
Do końca tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim.
Pozdrawiam,
dr Agnieszka Świętek

 

 

Drodzy studenci,
informuję, że moje jutrzejsze konsultacje zostają odwołane.
Zapraszam we wtorek.
W sprawach pilnych można mnie łapać  o 9:15 pod salą 536.
Pozdrawiam,
dr Agnieszka Świętek

 

 

W dniach 15-20 października dr A.Świętek będzie nieobecna na uczelni z powodu wyjazdów na konferecje („Forum Carpaticum” w Eger, „Miejsce i przestrzeń. Edukacja humanistyczna w ujęciu humanistycznym” w Warszawie). Konsultacje i zajęcia w tym tygodniu zostają odwołane i będą odrobione w innym terminie (po uzgodnieniu ze studentami).

Pozdrawiam,

A.Świętek

Szanowna Państwo,
przypominam, że we wtorek, 26 czerwca o godzinie 9:30 odbędzie się odprawa na praktykę szkolną (jak ustaliliśmy z częścią z was na konferencji dydaktycznej  8 czerwca). Salę w jakiej odbędzie się praktyka ustalę jutro rano, więc proszę podejść po prostu pod mój pokój-  432 i razem podejdziemy do właściwej sali.
Osoby, które z jakichś BARDZO WAŻNYCH przyczyn nie mogą być obecne na odprawie, niech upoważnią (pisząc do mnie maila i informując osobę upoważnioną) kogoś z grupy do odebrania w jego imieniu skierowania na praktykę.
Pozdrawiam,
dr Agnieszka Świętek

Szanowna Państwo,
przypominam, że w środę, 27 czerwca o godzinie 13:30 (po waszym egzaminie) odbędzie się odprawa na praktykę nauczycielską z przyrody w szkole podstawowej. Salę w jakiej odbędzie się praktyka ustalę jutro, więc proszę podejść po egzaminie pod mój pokój-  432 i razem podejdziemy do właściwej sali.
Pozdrawiam,
dr Agnieszka Świętek

W dniu 19.06. (wtorek) konsultacje A.Świętek zostają odwołane z powodu wyjazdu służbowego.

Zapraszam w sprawach pilnych do kontaktu mailowego, a osobiście – na konsultacje za tydzień – 26.06.

A.Świętek

W tym tygodniu konsultacje A.Świętek odbędą się w środę,  w godzinach 11:00-12:00 oraz w czwartek w godzinach 9:30-10:30. Konsultacje wtorkowe są odwołane z powodu udziału w szkoleniu.

Od przyszłego tygodnia aż do wakacji konsultacje będą we wtorki w godzinach 13:00- 14:30.

dr Agnieszka Świętek

W dniu jutrzejszym, 17.05. konsultacje A.Świętek zostają odwołane. Zapraszam na konsultacje w przyszłym tygodniu lub do kontaktu mailowego.
A.Świętek

 

 

W dniu jutrzejszym – 5 kwietnia, z powodu uczestnictwa w  pracach rektorskiego zespołu ds. nowego modelu kształcenia nauczycieli, konsultacje dr A.Świętek będą skrócone i odbędą się w godzinach 9:00- 9:30.