Sekretariat Instytutu:
pok. 442 (IV piętro):
dla pracowników: 7:00-13:00
dla studentów 10:00-13:00.

LOGO IG

logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

Tagi

REKRUTACJA NA STUDIA 2017/2018

rek_geo rek_gp rek_mpsrek_tirrek_os    

HARMONOGRAM DYŻURÓW (KONSULTACJI) W SEMESTRZE LETNIM

ROKU AKADEMICKIEGO 2016/17

Nazwisko i imię Zakład Pokój Adres e-mail Nr telefonu UP Terminy dyżurów
Apollo Michał, dr ZTiBR 526 mapollo@up.krakow.pl 12 662-62-60
Augustowski Karol, dr ZGF 433 karolaug@up.krakow.pl 12 662-62-53
Banias Anna, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428 baniaska@gmail.com 12 662- 62-51
Bąk Krzysztof, dr hab., prof. UP ZG 534 kbak@up.krakow.pl 12 662-62-66
Bielecki Rafał, mgr (studia doktoranckie)  ZEiKŚG 529  rafal.bielecki1@op.pl  12 662 62 62  
Boguś Marta, mgr (st. doktoranckie) ZGS-E 76 mbogus@up.krakow.pl 12 662-63-61
Borgiasz Monika, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428 m.borgiasz@gmail.com 12 662- 62-51
Borowiec-Gabryś Monika, dr ZPiGP 424 borowiec@up.krakow.pl 12 662-62-48
Bryndal Tomasz, dr hab., prof. UP ZGF 534 tbryndal@up.krakow.pl 12 662-62-66
Brzosko-Sermak Agnieszka, dr ZPiGP 425 abrzosko@up.krakow.pl 12 662-62-49
Cabaj Wacław, dr hab., prof. UP ZTiBR 526 cabajw@wp.pl 12 662-62-60
Chmielowska Dorota, dr ZGF 423 dchmielo@up.krakow.pl 12 662- 62-46  
Chrobak Anna, mgr  ZG 535 achrobak@up.krakow.pl 12-662-64-28
Ciurej Agnieszka, dr  ZG  537 aciurej@up.krakow.pl  12-662-62-67 urlop macierzyński
Čuka Peter, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 432 cukapeter@gmail.com 12 662- 62-52  
Delekta Anna, dr ZTiBR 526 adelekta@up.krakow.pl 12 662-62-60  
Długosz Zbigniew, prof. dr hab. ZGSE 530 zdlugosz@up.krakow.pl 12 662-62-47
Dolnicki Piotr, dr ZTiBR 537 pdolnick@up.krakow.pl 12 662- 62-67
Dorocki Sławomir, dr ZPiGP 430 sdorocki@up.krakow.pl 12 662-62-64
Fidelus-Orzechowska Joanna, dr ZTiBR 519 jfidelus@up.krakow.pl 12 662-64-29
Gawlas Marta, mgr (studia doktoranckie) ZGiBG  427  marta.gawlas@interia.pl  
Gil Agnieszka, mgr ZGS-E 426 agnieszkagil@up.krakow.pl 12 662-62-50
Gołuszka Karolina, mgr (studia doktoranckie ZEiKŚ 538    12 662- 62-68
Haczewski Grzegorz, dr hab. ZG 433 sghaczew@interia.pl 12-662-62-59
Jędruszkiewicz Joanna, dr ZEiKŚG 528 joajed@up.krakow.pl 12-662-6261
Jucha Witold, dr  ZGF 529 wjucha@up.krakow.pl 12-662 62 62 
Juszczyk Małgorzata, mgr (studia doktoranckie) ZGF 573 juszczykmalgorzata@interia.pl 12-662-62-70
Kaczmarska Elżbieta, dr hab. inż. arch. ZPiGP 427 kaczmarskaelzbieta@
poczta.onet.pl
12-662-62-71
Kilar Wioletta, dr ZPiGP 437 wkilar@up.krakow.pl 12-662-62-55
Korzeniowska Joanna, dr inż. ZEiKŚG 538 jkorzen@up.krakow.pl 12-662-6268
Koszek Rafał, mgr (studia doktoranckie)
Kozłowska Małgorzata, dr ZTiBR 525 mkozlow@up.krakow.pl 12-662-62-59
Kroczak Rafał, dr ZGF 433 kroraf@up.krakow.pl 12 662-62-53
Kroh Paweł, dr ZTiBR 525 pkroh@up.krakow.pl 12-662-62-59  
Krzesiwo Kinga, dr ZPiGP 425 krzesiwo@up.krakow.pl 12-662-62-49
Krzystanek Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF  573 annakrzy1990@gmail.com 12 662-62-70
Kukulak Józef, dr hab., prof. UP ZGF 522 jkukulak@ap.krakow.pl 12-662-62-57
Kurek Sławomir, dr hab., prof. UP ZGS-E 531 sgkurek@up.krakow.pl 12 662-62-65
Kwiatek-Sołtys Agnieszka, dr ZGS-E 436 akwiatek@up.krakow.pl 12 662-62-54
Łajczak Adam, prof. dr hab. ZGiBG 521 alajczak@up.krakow.pl 12 662-62-56
Malarz Roman, dr hab. ZTiBR 523 rmalarz@up.krakow.pl 12 662-62-58
Martyka Anna, dr inż. arch. ZPiGP 426  amartyka@up.krakow.pl
12 662 62 50
Mróz Franciszek, dr ZTiBR 526 fmroz@up.krakow.pl 12 662- 62-60
Okoński Szymon, mgr inż. ZG 535 sokonski@up.krakow.pl 12-662-64-28
Okupny Daniel, dr ZEiKŚG 538 daniel@up.krakow.pl 12-662-62-68
Osuch Wiktor, dr hab., prof. UP ZDG 428 wikosuch@up.krakow.pl 12 662- 62-51
Padło Tomasz, dr ZGSE 519 tpadlo@up.krakow.pl 12 662-64-29
Pawlik Łukasz, dr ZGiBG 537 lpawlik@up.krakow.pl 12-662-62-67
Piróg Danuta, dr hab., prof. UP ZDG 428441 dbutryn@ap.krakow.pl 12 662-62-51
Płaziak Monika, dr ZPiGP 437 mplaziak@up.krakow.pl 12 662-62-55  
Płazińska Kamila, mgr (studia doktoranckie)  ZDG 432 kamila.plazinska@gmail.com 12 662-62-52  
Potoniec Piotr, mgr (studia doktoranckie) ZGF  573 potoniecp@gmail.com 12-662-62-70  
Pyrda Agata, mgr (st. doktoranckie) ZGF 522 agata.pyrda.up@gmail.com 12-662-62-57
Quirini-Popławski Łukasz, dr ZPiGP 430 lquirini@up.krakow.pl 12 662-62-64  urlop naukowy
Rachwał Tomasz, dr ZPiGP 437 t.rachwal@up.krakow.pl 12 662-62-55
Raźniak Piotr, dr ZPiGP 433 prazniak@up.krakow.pl 12 662-62-53
Rettinger Renata, dr ZTiBR 525 rettinger@up.krakow.pl 12 662-62-59
Soja Roman, prof. dr hab. ZGF 573 rsoja@ap.krakow.pl 12 662-62-70
Stelmach-Fita Beata, dr inż., arch. ZPiGP 426 bfita@up.krakow.pl 12-662-62-50
Struś Paweł, dr ZGiBG 529 pstrus@up.krakow.pl 12-662-6262
Szmańda Jacek, dr hab., prof. UP ZGiBG 427 jszmanda@up.krakow.pl 12-662-6271
Szubert Mariusz, dr hab., prof.UP ZTiBR 523 sgszuber@up.krakow.pl 12 662-62-58
Szymańska Anna I., dr ZPiGP 426 aszym@up.krakow.pl 12 662-62-50
Świętek Agnieszka, dr ZDG 432 aswietek@up.krakow.pl 12 662-62-52
Wantuch-Matla Dorota, dr inż., arch. ZPiGP 426 dwantuch@up.krakow.pl 12-662-62-50  urlop macierzyński
Warcholik Witold, dr inż. ZTiBR 537 warwitek@up.krakow.pl 12 662-62-67
Wieczorkiewicz  Ewa mgr ZTiBR 523 ewawieczorkiewicz
@up.krakow.pl
12-662-62-58
Wiedermann Krzysztof, dr ZGSE 436 kwiederm@up.krakow.pl 12 662-62-54
Wilczyńska-Michalik Wanda, dr hab. inż., prof. UP ZEiKŚG 528 wmichali@up.krakow.pl 12 662-6261
Wilczyński Piotr L., dr ZGSE 425 pwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-49  
Wilczyński Witold, dr hab. prof. UP ZPiGP 424 wwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-48
Winiarczyk-Raźniak Anna, dr ZGSE 425 arazniak@up.krakow.pl 12 662-62-49
Witkowski Karol, mgr ZGiBG 427 witkowski@up.krakow.pl 12-662-62-71
Wolska Anna, dr hab., prof. UP ZG 522 annawolska@up.krakow.pl 12 662- 62-57
Wójcik Jadwiga, mgr (studia doktoranckie) ZG 535 jwojcik@up.krakow.pl 12-662-64-28  
Wójtowicz Bożena, dr hab., prof. UP ZDG 432 wojtowic@up.krakow.pl 12 662-62-52
Wójtowicz Mirosław, dr ZGSE 531 mwojt@up.krakow.pl 12 662-62-65
Zawiejska Joanna, dr hab. ZGF 534 zawiejsk@up.krakow.pl 12 662-62-66
Zdon-Korzeniowska Małgorzata, dr ZPiGP 430 mkorzen@up.krakow.pl 12 662-62-64
Zieliński Mariusz, dr ZEiKŚG 538 mrzielinski@up.krakow.pl  12 662-62-68
Zioło Zbigniew, prof. dr hab. ZPiGP 424 ziolo@up.krakow.pl 12 662-62-48  
Ziółkowska-Weiss Kamila, dr ZTiBR 519 kamilazw@up.krakow.pl 12 662- 64-29
Żemła Michał, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 519  michalzemla@up.krakow.pl 12-662-64-29
Żychowski Józef, dr hab. prof. UP ZEiKŚG 529 jozych@up.krakow.pl 12-662-6262

 Skróty:
ZDG – Zakład Dydaktyki Geografii,
kierownik dr hab. Bożena Wójtowicz, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak
ZEiKŚG – Zakład Ekologii i Kształtowania Środowiska Geograficznego
kierownik dr hab. inż. Wanda Wilczyńska-Michalik, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały
ZG – Zakład Geologii
kierownik dr hab. Krzysztof Bąk, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak

ZGF – Zakład Geografii Fizycznej
kierownik dr hab. Józef Kukulak, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak
ZGiBG – Zakład Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych,
kierownik prof. dr hab. Adam Łajczak,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZGSE – Zakład Geografii Społeczno-Ekonomicznej,
kierownik prof. dr hab. Zbigniew Długosz,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZPiGP – Zakład Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej,
kierownik dr Tomasz Rachwał,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZTiBR – Zakład Turystyki i Badań Regionalnych,
kierownik dr hab. Mariusz Szubert, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny Izabella Kawula