Sekretariat Instytutu:
pok. 442 (IV piętro):
czynny: 7:00-15:00;
sprawy studenckie 10:00-13:00.

LOGO IG

pogoda
logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

Tagi

HARMONOGRAM DYŻURÓW (KONSULTACJI) W SEMESTRZE PIERWSZYM (ZIMOWYM)

ROKU AKADEMICKIEGO 2017/18 

Dodatkowe dyżury pracowników (również soboty i niedziele dla studentów studiów niestacjonarnych) możliwe są po wcześniejszym ustaleniu terminu z prowadzącym. 

Nazwisko i imię Zakład Pokój Adres e-mail Nr telefonu UP Terminy dyżurów
Apollo Michał, dr ZTiBR 526 mapollo@up.krakow.pl 12 662-62-60 wtorek 7:00-9:00 i 13:00-14:00
Augustowski Karol, dr ZGF 433 karolaug@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek 13:00-14:30
Banias Anna, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428 12 662- 62-51 piątek 11:00-13:30
Bąk Krzysztof, dr hab., prof. UP ZG 534 kbak@up.krakow.pl 12 662-62-66 poniedziałek 17:45-19:15; czwartek 18:30-20:00
Borgiasz Monika, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428 12 662- 62-51  wtorek (14.11.2017, 12.12.2017, 23.01.2018) 15:30-17:00
Borowiec-Gabryś Monika, dr ZPiGP 424 borowiec@up.krakow.pl 12 662-62-48 wtorek 13:00-14:30; czwartek 13:30-15:00
Bryndal Tomasz, dr hab., prof. UP ZGF 534 tbryndal@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek 8:30-10:00 i 13:00-14:30
Brzosko-Sermak Agnieszka, dr ZPiGP 425 abrzosko@up.krakow.pl 12 662-62-49  urlop
Chmielowska Dorota, dr ZGF 423 dchmielo@up.krakow.pl 12 662- 62-46 poniedziałek 9:00-10:00; wtorek 13:00-15:00
Chrobak Anna, mgr  ZG 535 achrobak@up.krakow.pl 12-662-64-28 wtorek 13:00-14:30; czwartek 13:00-14:30
Ciurej Agnieszka, dr  ZG  535 aciurej@up.krakow.pl 12-662-64-28 urlop
Čuka Peter, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 432  cukapeter@up.krakow.pl 12 662- 62-52 środa 9:00-11:00 i 15:00-17:00
Delekta Anna, dr ZTiBR 526 adelekta@up.krakow.pl 12 662-62-60 wtorek 13:00-14:30; czwartek 11:30-13:00
Długosz Zbigniew, prof. dr hab. ZGSE 530 zdlugosz@up.krakow.pl 12 662-62-47 poniedziałek 8:00-10:00; środa 12:00-14:00
Dolnicki Piotr, dr ZTiBR 537 pdolnick@up.krakow.pl 12 662- 62-67  wtorek 8:30-10:00; środa 12:00-13:30
Dorocki Sławomir, dr ZPiGP 430 sdorocki@up.krakow.pl 12 662-62-64 wtorek 7:45-10:00; 14:00-14:45
Dulemba Paweł, mgr ZG 535  pdulemba@up.krakow.pl 12-662-64-28 wtorek 12:00-13:30; środa 14:00-15:30
Fidelus-Orzechowska Joanna, dr ZTiBR 519 jfidelus@up.krakow.pl 12 662-64-29 środa 11:30-13:00; czwartek 10:30-12:00
Gawlas Marta, mgr (studia doktoranckie) ZGiBG  427   12-662-62-71 piątek 14:00-15:30
Gil Agnieszka, mgr ZGS-E 426 agnieszkagil@up.krakow.pl 12 662-62-50 środa 10:00-11:30; czwartek 9:45-11:15
Gołuszka Karolina, mgr (studia doktoranckie ZEiKŚ 538  12 662- 62-68 wtorek 16:00-17:30
Górny Zbigniew, mgr inż. ZG 535  zbyszekgorny@up.krakow.pl 12-662-64-28 od 14.11: wtorek 13.00:00-14:30; czwartek 17:30-19:00
Haczek Alina, mgr (studia doktoranckie) ZGS-E 531   12 662-62-65 czwartek 13:30-15:00
Hełdak Damian, mgr (studia doktoranckie) ZGF 522  damian.heldak@up.krakow.pl 12-662-62-57 piątek 8:00-9:30
Jędruszkiewicz Joanna, dr ZEiKŚG 528 joajed@up.krakow.pl 12-662-6261
wtorek 13:00-14:30; środa 12:00-13:30 (co 2 tyg. od 11.10)
Jucha Witold, dr  ZGF 529 witold.jucha@up.krakow.pl 12-662 62 62  wtorek 8:30-10:00; środa 10:00-11:30
Kilar Wioletta, dr ZPiGP 437 W.Kilar@up.krakow.pl 12-662-62-55 wtorek 13:00-14:30; piątek 11:30-13:00; dyżury dyrektorskie (w pok. 441) wtorek 9:00-10:00; piątek 10:00-11:30
Kolasińska Anna, dr ZTiBR  537  anna.kolasinska@up.krakow.pl 12-662-62-67 poniedziałek 15:45-17:15; wtorek 13:00-14:30
Korzeniowska Joanna, dr inż. ZEiKŚG 538 jkorzen@up.krakow.pl 12-662-6268 wtorek 9:15-10:15; środa 9:30-10:00 i 11:45-13:15
Kowalski Robet, mgr (studia doktoranckie) ZGiBG 521 12 662-62-56 wtorek 17:00-18:30
Kozłowska Małgorzata, dr ZTiBR 525 mkozlow@up.krakow.pl 12-662-62-59 poniedziałek 10:30-12.00; wtorek 13:00-14:30
Kozioł Krystyna, dr ZEiKŚG  538  krystyna.koziol@up.krakow.pl  12-662-62-68 wtorek 13:00-14:30; piątek 09:45-11:15
Kroczak Rafał, dr ZGF 433 kroraf@up.krakow.pl 12 662-62-53  wtorek 13:00-15:00
Kroh Paweł, dr ZTiBR 525 pkroh@up.krakow.pl 12-662-62-59 wtorek 8:30-10:00; czwartek 9:00-10:30
Krzesiwo Kinga, dr ZPiGP 425 krzesiwo@up.krakow.pl 12-662-62-49 wtorek 8:30-10:00; czwartek 14:50-16:20
Kukulak Józef, dr hab., prof. UP ZGF 522 jkukulak@up.krakow.pl 12-662-62-57 wtorek 14:30-16:00; czwartek 13:30-15:00
Kurek Sławomir, dr hab., prof. UP ZGS-E 531 sgkurek@up.krakow.pl 12 662-62-65 wtorek 8.30-10.00; czwartek 10.15-11.45
Kwiatek-Sołtys Agnieszka, dr ZGS-E 436 akwiatek@up.krakow.pl 12 662-62-54 poniedziałek 10:30-12:00; wtorek 13:00-14:30
Litwicka-Grześkowiak Patrycja, mgr ZTiBR 537  patrycja.litwicka@up.krakow.pl 12-662-62-67 urlop
Łajczak Adam, prof. dr hab. ZGiBG 521 alajczak@up.krakow.pl 12 662-62-56 poniedziałek 14:30-15:30; wtorek 13:00-14:00
Malarz Roman, dr hab. ZTiBR 523 rmalarz@up.krakow.pl 12 662-62-58 wtorek 8:30-10:00; czwarek 13:00-14:30
Martyka Anna, dr inż. arch. ZPiGP 426  amartyka@up.krakow.pl
12 662 62 50 czwartek 10:30- 11:30 i 16:30-18:30
Mróz Franciszek, dr ZTiBR 526 fmroz@up.krakow.pl 12 662- 62-60 urlop
Noviello Monika ZPiGP 425  mnoviello@up.krakow.pl 12 662-62-49 poniedziałek 14:15-15:45; czwartek 13:00-15:30
Okoński Szymon, mgr inż. ZG 535 sokonski@up.krakow.pl 12-662-64-28 urlop
Okupny Daniel, dr ZEiKŚG 538 daniel@up.krakow.pl 12-662-62-68 wtorek 13:00-14:30; czwartek 18:15-19:45
Osuch Wiktor, dr hab., prof. UP ZDG 428 wikosuch@up.krakow.pl 12 662- 62-51 wtorek 8:30-10:00; czwartek 11:00-12:30
Padło Tomasz, dr ZGSE 519 tpadlo@up.krakow.pl 12 662-64-29 wtorek 13:00-14:30; czwartek 9:30-11:00
Piróg Danuta, dr hab., prof. UP ZDG 428 dbutryn@up.krakow.pl 12 662-62-51 wtorek 9:15-10:00; środa 10:00-12:00 (do 22.11); poniedziałek 11:00-13:00 (od 27.11 do końca semestru)
Płaziak Monika, dr ZPiGP 437 mplaziak@up.krakow.pl 12 662-62-55 wtorek 13:00-14:00; czwartek 14:45-16:45
Quirini-Popławski Łukasz, dr ZPiGP 430 lquirini@up.krakow.pl 12 662-62-64 urlop
Rachwał Tomasz, dr ZPiGP 437 T.Rachwal@up.krakow.pl 12 662-62-55 wtorek 8:30-10:00; środa 12:00-13:30; dyżury dyrektorskie: poniedziałek (z wyjątkiem pon., kiedy odbywają się posiedzenia Senatu) 9:00-11:30; wtorek 13:00-15:00
Raźniak Piotr, dr ZPiGP 433 prazniak@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek 9:00-10:30 i 13:15-14:45
Rettinger Renata, dr ZTiBR 525 rettinger@up.krakow.pl 12 662-62-59 wtorek 14:00-15:30; czwartek 12:00-13:30
Rudkowska Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF piątek 10:15-11:45
Siwek Matylda , dr ZTiBR  537  matylda.siwek@up.krakow.pl  12-662-62-67 środa 13:45-15:15; czwartek 11:00-12:30
Smętkiewicz Karolina, dr ZPiGP  436  karolina.smetkiewicz@up.krakow.pl  12-662-62-54 wtorek 8:30-10:00; środa 12:00-13:30
Soja Roman, prof. dr hab. ZGF 573 rsoja@up.krakow.pl 12 662-62-70 wtorek 8:00-10:00
Stelmach-Fita Beata, dr inż., arch. ZPiGP 426 bfita@up.krakow.pl 12-662-62-50 wtorek 16:00-17:30; środa 15:30:17:00
Struś Paweł, dr ZGiBG 529 pstrus@up.krakow.pl 12-662-6262 poniedziałek 9:45-11:00; wtorek 13:00-14:45
Szmańda Jacek, dr hab., prof. UP ZGiBG 427 jszmanda@up.krakow.pl 12-662-6271 środa 9:00-11:00; czwartek 10:00-11:00; dyżury dyrektorskie: środa 11:00-12:00; czwartek 11:00-13:00
Szubert Mariusz, dr hab., prof.UP ZTiBR 523 sgszuber@up.krakow.pl 12 662-62-58 poniedziałek 11:00-12:00; środa 16:00-17:30; st. niestacjon. – niedziela po wcześniejszym umówieniu się przez e-mail
Szymańska Anna I., dr ZPiGP 426 aszym@up.krakow.pl 12 662-62-50 wtorek 14:30 – 15:30 (w terminach 3.10.17–5.12.17, 19.12.17, 16.01.18); środa 17:45-18:45 (w terminach: 4.10.17–22.11.17); środa 15:45-16:45 (w terminach: 29.11.17–17.01.17)
Świętek Agnieszka, dr ZDG 432 aswietek@up.krakow.pl 12 662-62-52 poniedziałek 10:00-11:30; czwartek 9:30-11:00
Wantuch-Matla Dorota, dr inż., arch. ZPiGP 426 dwantuch@up.krakow.pl 12-662-62-50 urlop
Warcholik Witold, dr inż. ZTiBR 537 warwitek@up.krakow.pl 12 662-62-58 wtorek 13:00-14:30; czwartek 9:30-11:00
Wiedermann Krzysztof, dr ZGSE 436 kwiederm@up.krakow.pl 12 662-62-54 wtorek 8:30-10:00; czwartek 9:00-10:30
Wilczyńska-Michalik Wanda, dr hab. inż., prof. UP ZEiKŚG 528 wmichali@up.krakow.pl 12 662-6261 wtorek 8:30-10:00; czwartek 8:30-10:00
Wilczyński Piotr L., dr ZGSE 425 pwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-49 środa 11:30-13:00
Wilczyński Witold, dr hab. prof. UP ZPiGP 424 wwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-48 poniedziałek 10:00-11:30; wtorek 13:00-14:30
Winiarczyk-Raźniak Anna, dr ZGSE 425 arazniak@up.krakow.pl 12 662-62-49 środa 10:30-12:00; czwartek 11:00-12:30
Witkowski Karol, mgr ZGiBG 427 witkowski@up.krakow.pl 12-662-62-71 wtorek 13:00-14:30; środa 11:45-13:15
Wolska Anna, dr hab., prof. UP ZG 522 annawolska@up.krakow.pl 12 662- 62-57 poniedziałek 11:30-13:00; środa 13:00-14:30
Wójtowicz Bożena, dr hab., prof. UP ZDG 432 wojtowic@up.krakow.pl 12 662-62-52 wtorek 9:00-10:00 i 13:00-14:30
Wójtowicz Mirosław, dr ZGSE 531 mwojt@up.krakow.pl 12 662-62-65 wtorek 16:00-17:30; czwartek 10:00-11:30
Zawiejska Joanna, dr hab. ZGF 534 zawiejsk@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek 8:45-10:00 i 13:00-14:45 
Zarychta Roksana, dr ZGiBG  537  roksana.zarychta@up.krakow.pl 12-662 62-67 wtorek 8:30-10:00 i 13:00-14:30
Zdon-Korzeniowska Małgorzata, dr ZPiGP 430 mkorzen@up.krakow.pl 12 662-62-64 wtorek 13:00-15:00; czwartek 16:00-17:00
Zioło Zbigniew, prof. dr hab. ZPiGP 424 zbziolo@onet.eu 12 662-62-48 Brak zajęć i dyżurów w bieżącym semestrze. Proszę kontaktować się poprzez e-mail
Ziółkowska-Weiss Kamila, dr ZTiBR 519 kamilazw@up.krakow.pl 12 662- 64-29 wtorek 13:00-14:30; środa 12:30-14:00
Żemła Michał, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 519  michalzemla@up.krakow.pl 12-662-64-29 wtorek 14:30-16:00; środa 10:00-11:30
Żychowski Józef, dr hab. prof. UP ZEiKŚG 529 jozych@up.krakow.pl 12-662-6262 poniedziałek 18:00-19:30; wtorek 13:30-15:00

 

 Skróty:
ZDG – Zakład Dydaktyki Geografii,
kierownik dr hab. Bożena Wójtowicz, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak
ZEiKŚG – Zakład Ekologii i Kształtowania Środowiska Geograficznego
kierownik dr hab. inż. Wanda Wilczyńska-Michalik, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały
ZG – Zakład Geologii
kierownik dr hab. Krzysztof Bąk, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak

ZGF – Zakład Geografii Fizycznej
kierownik dr hab. Józef Kukulak, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak
ZGiBG – Zakład Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych,
kierownik prof. dr hab. Adam Łajczak,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZGSE – Zakład Geografii Społeczno-Ekonomicznej,
kierownik prof. dr hab. Zbigniew Długosz,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZPiGP – Zakład Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej,
kierownik dr Tomasz Rachwał,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZTiBR – Zakład Turystyki i Badań Regionalnych,
kierownik dr hab. Mariusz Szubert, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny Izabella Kawula.