Sekretariat Instytutu:
pok. 442 (IV piętro):
dla pracowników: 7:00-13:00
dla studentów 10:00-13:00.

LOGO IG

pogoda
logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

Tagi

REKRUTACJA NA STUDIA 2017/2018

rek_geo rek_gp rek_mpsrek_tirrek_os    

HARMONOGRAM DYŻURÓW (KONSULTACJI) W SEMESTRZE DRUGIM (LETNIM)

ROKU AKADEMICKIEGO 2016/17 – SESJA POPRAWKOWA (WRZESIEŃ 2017)

NOWE

Drodzy studenci, w związku z sesją poprawkową roku akademickiego 2016/2017, w przypadku gdy nie ma poniżej podanych terminów dyżurów, proszę zwracać się drogą pocztową (email) bezpośrednio do  poszczególnych pracowników.

Nazwisko i imię Zakład Pokój Adres e-mail Nr telefonu UP Terminy dyżurów
Apollo Michał, dr ZTiBR 526 mapollo@up.krakow.pl 12 662-62-60  wtorek 13:00-14:00
Augustowski Karol, dr ZGF 433 karolaug@up.krakow.pl 12 662-62-53 poniedziałek (11.09) 11:00-13:00; wtorek (12.09) 7:00-9:00; sobota (19.09) od 11:00; wtorek (19.09 i 26.09) 8:00-9:30
Banias Anna, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428 baniaska@gmail.com 12 662- 62-51 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Bąk Krzysztof, dr hab., prof. UP ZG 534 kbak@up.krakow.pl 12 662-62-66 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Bielecki Rafał, mgr (studia doktoranckie)  ZEiKŚG 529  rafal.bielecki1@op.pl  12 662 62 62 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Boguś Marta, mgr (studia doktoranckie) ZGS-E 76 mbogus@up.krakow.pl 12 662-63-61 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Borgiasz Monika, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428 m.borgiasz@gmail.com 12 662- 62-51 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Borowiec-Gabryś Monika, dr ZPiGP 424 borowiec@up.krakow.pl 12 662-62-48 środa (13.09) 12:30-13:30; wtorek (19.09 i 26.09) 12:00-13:00
Bryndal Tomasz, dr hab., prof. UP ZGF 534 tbryndal@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek (12.09) 10:00-12:00; urlop do 29.09
Brzosko-Sermak Agnieszka, dr ZPiGP 425 abrzosko@up.krakow.pl 12 662-62-49  urlop
Cabaj Wacław, dr hab., prof. UP ZTiBR 526 cabajw@wp.pl 12 662-62-60 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Chmielowska Dorota, dr ZGF 423 dchmielo@up.krakow.pl 12 662- 62-46 wtorek (12.09) 11:00-12:30; wtorek (19.09 i 26.09) 11:30-13:00
Chrobak Anna, mgr  ZG 535 achrobak@up.krakow.pl 12-662-64-28 środa (13.09) 12:30-14:00; wtorek (19.09 i 26.09) 12:30-14:00; 
Ciurej Agnieszka, dr  ZG  537 aciurej@up.krakow.pl  12-662-62-67 urlop
Čuka Peter, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 432 12 662- 62-52  piątek (15.09) 10:000-17:00
Delekta Anna, dr ZTiBR 526 adelekta@up.krakow.pl 12 662-62-60 czwartek (7.09) 11:00-12:30; wtorek (12.09) 13:00-14:30; czwartek (14.09) 11:00-12:30
Długosz Zbigniew, prof. dr hab. ZGSE 530 zdlugosz@up.krakow.pl 12 662-62-47 poniedziałek 9:00-11:00; wtorek 9:00-11:00
Dolnicki Piotr, dr ZTiBR 537 pdolnick@up.krakow.pl 12 662- 62-67  poniedziałek 13:00-15:00; piątek 13:00-15:00
Dorocki Sławomir, dr ZPiGP 430 sdorocki@up.krakow.pl 12 662-62-64  wtorek 8:00-10:00
Fidelus-Orzechowska Joanna, dr ZTiBR 519 jfidelus@up.krakow.pl 12 662-64-29 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Gawlas Marta, mgr (studia doktoranckie) ZGiBG  427  marta.gawlas@interia.pl   proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Gil Agnieszka, mgr ZGS-E 426 agnieszkagil@up.krakow.pl 12 662-62-50 wtorek (12.09) 10:00-12:00, środa (13.09) 9:00-10:00; wtorek (19.09) 8:30-10:00 
Gołuszka Karolina, mgr (studia doktoranckie ZEiKŚ 538    12 662- 62-68 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Haczewski Grzegorz, dr hab. ZG 433 sghaczew@interia.pl 12-662-62-59 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Jędruszkiewicz Joanna, dr ZEiKŚG 528 joajed@up.krakow.pl 12-662-6261 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Jucha Witold, dr  ZGF 529 wjucha@up.krakow.pl 12-662 62 62  poniedziałek (11.09) 12:00-13:30; wtorek (12.09) 13:00-14:30; wtorek (19.09 i 26.09) 8:00-9:30
Juszczyk Małgorzata, mgr (studia doktoranckie) ZGF 573 juszczykmalgorzata@interia.pl 12-662-62-70 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Kaczmarska Elżbieta, dr hab. inż. arch. ZPiGP 427 kaczmarskaelzbieta@
poczta.onet.pl
12-662-62-71 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Kilar Wioletta, dr ZPiGP 437 wkilar@up.krakow.pl 12-662-62-55 poniedziałek (11.09) 11:00-12:00; wtorek (12.09) 9:00-10:00
 Korzeniowska Joanna, dr inż. ZEiKŚG 538 jkorzen@up.krakow.pl 12-662-6268 środa (13.09) 12:00-13:30; wtorek (19.09 i 26.09) 9:00-10:30
Kozłowska Małgorzata, dr ZTiBR 525 mkozlow@up.krakow.pl 12-662-62-59 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Kroczak Rafał, dr ZGF 433 kroraf@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorki (z wyjątkiem 19.09) 12:00-13:00;  
Kroh Paweł, dr ZTiBR 525 pkroh@up.krakow.pl 12-662-62-59 wtorek 9:00-10:30; środa 12:00-13:30,
Krzesiwo Kinga, dr ZPiGP 425 krzesiwo@up.krakow.pl 12-662-62-49 piątek (15.09) 10:00-11:30; wtorek (19.09 i 26.09) 12:00-13:00
Krzystanek Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF  573 annakrzy1990@gmail.com 12 662-62-70 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Kukulak Józef, dr hab., prof. UP ZGF 522 jkukulak@up.krakow.pl 12-662-62-57 wtorek 13:00-15:00; czwartek 13:00-15:00
Kurek Sławomir, dr hab., prof. UP ZGS-E 531 sgkurek@up.krakow.pl 12 662-62-65 18.09 (poniedziałek) 12-13, 19.09 (wtorek) 12-13
Kwiatek-Sołtys Agnieszka, dr ZGS-E 436 akwiatek@up.krakow.pl 12 662-62-54 wtorek (19.09 i 26.09) 12:00-13:00
Łajczak Adam, prof. dr hab. ZGiBG 521 alajczak@up.krakow.pl 12 662-62-56  urlop do 23.09
Malarz Roman, dr hab. ZTiBR 523 rmalarz@up.krakow.pl 12 662-62-58 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Martyka Anna, dr inż. arch. ZPiGP 426  amartyka@up.krakow.pl
12 662 62 50 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Mróz Franciszek, dr ZTiBR 526 fmroz@up.krakow.pl 12 662- 62-60 poniedziałek (11.09) 9:30-11:00
Okoński Szymon, mgr inż. ZG 535 sokonski@up.krakow.pl 12-662-64-28 kontakt przez e-mail 
Okupny Daniel, dr ZEiKŚG 538 daniel@up.krakow.pl 12-662-62-68 środa (13.09) 12:00-13:00; wtorek (19.09 i 26.09) 12:00-13:00
Osuch Wiktor, dr hab., prof. UP ZDG 428 wikosuch@up.krakow.pl 12 662- 62-51 poniedziałek (11.09) 11:00-12.30; wtorek (12.09) 9:00-10.00; środa (13.09) 11:30-13:00
Padło Tomasz, dr ZGSE 519 tpadlo@up.krakow.pl 12 662-64-29 wtorek (12.09) 14:30-16:00; środa (13.09) 9:00-10:00
Pawlik Łukasz, dr ZGiBG 537 lpawlik@up.krakow.pl 12-662-62-67 piątek (15.09) 10:00-11:00
Piróg Danuta, dr hab., prof. UP ZDG 428441 dbutryn@up.krakow.pl 12 662-62-51 wtorek (5.09) 10:00-14:00; wtorek (12.09) 10:00-14:00; środa (13.09) 12:00-14:00
Płaziak Monika, dr ZPiGP 437 mplaziak@up.krakow.pl 12 662-62-55 wtorek (12.09) 11:00-13.00; środa (13.09) 09:00-10:00; wtorek (26.09) 12:00-13:00; czwartek (28.09) 11:00-13:00
Płazińska Kamila, mgr (studia doktoranckie)  ZDG 432 kamila.plazinska@gmail.com 12 662-62-52 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Potoniec Piotr, mgr (studia doktoranckie) ZGF  573 potoniecp@gmail.com 12-662-62-70 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Pyrda Agata, mgr (st. doktoranckie) ZGF 522 agata.pyrda.up@gmail.com 12-662-62-57 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Quirini-Popławski Łukasz, dr ZPiGP 430 lquirini@up.krakow.pl 12 662-62-64  urlop
Rachwał Tomasz, dr ZPiGP 437 T.Rachwal@up.krakow.pl 12 662-62-55 07.09 (czw.); 12:00-14:00 12.09 (wt.) 10:00-11.30, 14:00-15:30; 19.09 (wt.) 13:00-14:30; 26.09 (wt.) 14:00-15:30
Raźniak Piotr, dr ZPiGP 433 prazniak@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek (12.09 i 19.09) 10:00-11:30
Rettinger Renata, dr ZTiBR 525 rettinger@up.krakow.pl 12 662-62-59 wtorek 9:00-11:00
Soja Roman, prof. dr hab. ZGF 573 rsoja@up.krakow.pl 12 662-62-70 wtorek 8:00-10:00
Stelmach-Fita Beata, dr inż., arch. ZPiGP 426 bfita@up.krakow.pl 12-662-62-50 środa (13.09) 13:00-15:00; inne terminy po uzgodnieniu pocztą e-mail
Struś Paweł, dr ZGiBG 529 pstrus@up.krakow.pl 12-662-6262 wtorek 10:00-12:00; środa 10:00-12:00
Szmańda Jacek, dr hab., prof. UP ZGiBG 427 jszmanda@up.krakow.pl 12-662-6271 wtorek 12:00-15:00
Szubert Mariusz, dr hab., prof.UP ZTiBR 523 sgszuber@up.krakow.pl 12 662-62-58 poniedziałek 11:00-13:00; wtorek 8:00-10:00
Szymańska Anna I., dr ZPiGP 426 aszym@up.krakow.pl 12 662-62-50 wtorek (12.09) 8:45-10:15; piątek (15.09) 8:45-10:15; wtorek (19.09) 8:45-10:15 
Świętek Agnieszka, dr ZDG 432 aswietek@up.krakow.pl 12 662-62-52  wtorek 13:00-14:00
Wantuch-Matla Dorota, dr inż., arch. ZPiGP 426 dwantuch@up.krakow.pl 12-662-62-50  urlop
Warcholik Witold, dr inż. ZTiBR 537 warwitek@up.krakow.pl 12 662-62-67 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Wieczorkiewicz  Ewa mgr ZTiBR 523 ewawieczorkiewicz
@up.krakow.pl
12-662-62-58 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Wiedermann Krzysztof, dr ZGSE 436 kwiederm@up.krakow.pl 12 662-62-54 czwartek (14.09) 8:30 9:30; poniedziałek (18.09) 8:30-9:30; wtorek (19.09) 8:30-9:30; wtorek (26.09) 8:30-9:30
Wilczyńska-Michalik Wanda, dr hab. inż., prof. UP ZEiKŚG 528 wmichali@up.krakow.pl 12 662-6261 czwartek (14.09) 9:00-11:00; środa (20.09) 9:00-11:00; wtorek (26.09) 13:00-14:30; czwartek (28.09) 9:00-11:00
Wilczyński Piotr L., dr ZGSE 425 pwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-49 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Wilczyński Witold, dr hab. prof. UP ZPiGP 424 wwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-48 sobota (16.09) od godz. 15:00; poniedziałek (18.09) od godz. 15:00
Winiarczyk-Raźniak Anna, dr ZGSE 425 arazniak@up.krakow.pl 12 662-62-49 wtorek (12.09) 11:00-12:00; wtorek (19.09 i 26.09) 12:00-13:00
Witkowski Karol, mgr ZGiBG 427 witkowski@up.krakow.pl 12-662-62-71 poniedziałek (18.09) 9:00-11:00: środa (20.09) 12:00-14:00; (26.09) 12:00-14:00
Wolska Anna, dr hab., prof. UP ZG 522 annawolska@up.krakow.pl 12 662- 62-57 wtorek (19.09 i 26.09.) 12:00-13:00; pozostałe dni proszę o kontakt e-mail
Wójcik Jadwiga, mgr (studia doktoranckie) ZG 535 jwojcik@up.krakow.pl 12-662-64-28 czwartek (14.09) 14:00 -16:00
Wójtowicz Bożena, dr hab., prof. UP ZDG 432 wojtowic@up.krakow.pl 12 662-62-52  środa (13.09) 8:30-10:00; wtorek (26.09) 12:00 13:30
Wójtowicz Mirosław, dr ZGSE 531 mwojt@up.krakow.pl 12 662-62-65 środa (13.09) 12:00-13:30; czwartek (14.09) 10:00-11:30; wtorek (19.09) 12:00-13:30
Zawiejska Joanna, dr hab. ZGF 534 zawiejsk@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek 12:00-14:00
Zdon-Korzeniowska Małgorzata, dr ZPiGP 430 mkorzen@up.krakow.pl 12 662-62-64 środa (13.09) 9:00-10:00; czwartek (21.09) 10:00-11:00; poniedziałek (25.09) 9:00-10:00
Zieliński Mariusz, dr ZEiKŚG 538 mrzielinski@up.krakow.pl  12 662-62-68  
Zioło Zbigniew, prof. dr hab. ZPiGP 424 ziolo@up.krakow.pl 12 662-62-48 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Ziółkowska-Weiss Kamila, dr ZTiBR 519 kamilazw@up.krakow.pl 12 662- 64-29 urlop do 29.09
Żemła Michał, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 519  michalzemla@up.krakow.pl 12-662-64-29 wtorek 12:00-13:30
Żychowski Józef, dr hab. prof. UP ZEiKŚG 529 jozych@up.krakow.pl 12-662-6262 wtorek 13.00-14:00; czwartek 12:00-13:30

 

 Skróty:
ZDG – Zakład Dydaktyki Geografii,
kierownik dr hab. Bożena Wójtowicz, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak
ZEiKŚG – Zakład Ekologii i Kształtowania Środowiska Geograficznego
kierownik dr hab. inż. Wanda Wilczyńska-Michalik, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały
ZG – Zakład Geologii
kierownik dr hab. Krzysztof Bąk, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak

ZGF – Zakład Geografii Fizycznej
kierownik dr hab. Józef Kukulak, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak
ZGiBG – Zakład Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych,
kierownik prof. dr hab. Adam Łajczak,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZGSE – Zakład Geografii Społeczno-Ekonomicznej,
kierownik prof. dr hab. Zbigniew Długosz,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZPiGP – Zakład Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej,
kierownik dr Tomasz Rachwał,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZTiBR – Zakład Turystyki i Badań Regionalnych,
kierownik dr hab. Mariusz Szubert, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny Izabella Kawula.