Sekretariat Instytutu:
pok. 442 (IV piętro):
dla pracowników: 7:00-13:00
dla studentów 10:00-13:00.

LOGO IG

logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

Tagi

REKRUTACJA NA STUDIA 2017/2018

rek_geo rek_gp rek_mpsrek_tirrek_os    

HARMONOGRAM DYŻURÓW (KONSULTACJI) W SEMESTRZE DRUGIM (LETNIM)

ROKU AKADEMICKIEGO 2016/17

NOWE

Drodzy studenci, w związku z zajęciami terenowymi prowadzonymi przez większość pracowników i doktorantów w terminie od 15 maja do 15 czerwca, terminy dyżurów w poniższej tabeli przestają obowiązywać. W sprawach konsultacji w powyższym okresie czasu, proszę zwracać się drogą pocztową (email) bezpośrednio do  poszczególnych pracowników.

Krzysztof Bąk

Nazwisko i imię Zakład Pokój Adres e-mail Nr telefonu UP Terminy dyżurów
Apollo Michał, mgr ZTiBR 526 mapollo@up.krakow.pl 12 662-62-60  wtorek 7:00-8:00; czwartek 8:00-10:00
Augustowski Karol, dr ZGF 433 karolaug@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek 8:30-10:00, i 13:00-14:30
Banias Anna, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428 baniaska@gmail.com 12 662- 62-51  piątek 10:30-12:00
Bąk Krzysztof, dr hab., prof. UP ZG 534 kbak@up.krakow.pl 12 662-62-66  wtorek 9:30-10:30; czwartek 9:00-10:00 oraz po uzgodnieniu e-mail
Bielecki Rafał, mgr (studia doktoranckie)  ZEiKŚG 529  rafal.bielecki1@op.pl  12 662 62 62  
Boguś Marta, mgr (st. doktoranckie) ZGS-E 76 mbogus@up.krakow.pl 12 662-63-61 czwartek 15:30-17:00
Borgiasz Monika, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428 m.borgiasz@gmail.com 12 662- 62-51 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Borowiec-Gabryś Monika, dr ZPiGP 424 borowiec@up.krakow.pl 12 662-62-48 na zwolnieniu lekarskim
Bryndal Tomasz, dr hab., prof. UP ZGF 534 tbryndal@up.krakow.pl 12 662-62-66 poniedziałek 14:30-15:00; wtorek 9:00-10:00 i 13:00-13:30
Brzosko-Sermak Agnieszka, dr ZPiGP 425 abrzosko@up.krakow.pl 12 662-62-49  wtorek 13:00-14:30; środa 9:30-10:00 i 15:00-16:00
Cabaj Wacław, dr hab., prof. UP ZTiBR 526 cabajw@wp.pl 12 662-62-60 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Chmielowska Dorota, dr ZGF 423 dchmielo@up.krakow.pl 12 662- 62-46  wtorek 9:00-10:30 i 13:30-15:00
Chrobak Anna, mgr  ZG 535 achrobak@up.krakow.pl 12-662-64-28 poniedziałek 13:30-15:00; czwartek 11:00-12:30
Ciurej Agnieszka, dr  ZG  537 aciurej@up.krakow.pl  12-662-62-67 na zwolnieniu lekarskim
Čuka Peter, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 432 cukapeter@gmail.com 12 662- 62-52  wtorek 13:00-14:30; środa 13:00-14:30
Delekta Anna, dr ZTiBR 526 adelekta@up.krakow.pl 12 662-62-60  wtorek 13:00-14:30; czwartek 18:00-19:30
Długosz Zbigniew, prof. dr hab. ZGSE 530 zdlugosz@up.krakow.pl 12 662-62-47
Dolnicki Piotr, dr ZTiBR 537 pdolnick@up.krakow.pl 12 662- 62-67 urlop naukowy – Spitsbergen
Dorocki Sławomir, dr ZPiGP 430 sdorocki@up.krakow.pl 12 662-62-64  wtorek (co 2 tyg. od 7.03) 14:00-15:00; wtorek (co 2 tyg. od 14.03) 17:00-18:00; piątek (co 2 tyg. od 10.03) 7:00-8:00
Fidelus-Orzechowska Joanna, dr ZTiBR 519 jfidelus@up.krakow.pl 12 662-64-29 wtorek 13:00-14:30; środa (1.03, 15.03, 29.03, 12.04) 12:30-14:00); pozostałe środy 10:00-11:30
Gawlas Marta, mgr (studia doktoranckie) ZGiBG  427  marta.gawlas@interia.pl    piątek (02.06) 14:00-15:30
Gil Agnieszka, mgr ZGS-E 426 agnieszkagil@up.krakow.pl 12 662-62-50  środa 11:00-12:30; czwartek 10:00-11:30
Gołuszka Karolina, mgr (studia doktoranckie ZEiKŚ 538    12 662- 62-68 czwartek 14:00 – 15:30
Haczewski Grzegorz, dr hab. ZG 433 sghaczew@interia.pl 12-662-62-59 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Jędruszkiewicz Joanna, dr ZEiKŚG 528 joajed@up.krakow.pl 12-662-6261  wtorek 13:00-14:30
Jucha Witold, dr  ZGF 529 wjucha@up.krakow.pl 12-662 62 62   poniedziałek 8:30-10:00; wtorek 13:30-15:00
Juszczyk Małgorzata, mgr (studia doktoranckie) ZGF 573 juszczykmalgorzata@interia.pl 12-662-62-70  środa 15:15-16:45
Kaczmarska Elżbieta, dr hab. inż. arch. ZPiGP 427 kaczmarskaelzbieta@
poczta.onet.pl
12-662-62-71 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Kilar Wioletta, dr ZPiGP 437 wkilar@up.krakow.pl 12-662-62-55 poniedziałek 12:00-13:30; piątek 9:00-10:30
Korzeniowska Joanna, dr inż. ZEiKŚG 538 jkorzen@up.krakow.pl 12-662-6268  wtorek 9:00-10:30
Koszek Rafał, mgr (studia doktoranckie)
Kozłowska Małgorzata, dr ZTiBR 525 mkozlow@up.krakow.pl 12-662-62-59 poniedziałek 14:00-15:30; wtorek 13:00-14:30
Kroczak Rafał, dr ZGF 433 kroraf@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek 13:00-15:45
Kroh Paweł, dr ZTiBR 525 pkroh@up.krakow.pl 12-662-62-59  wtorek 8:30-10:00; środa 11:00-12:30
Krzesiwo Kinga, dr ZPiGP 425 krzesiwo@up.krakow.pl 12-662-62-49  czwartek 11:10-12:40
Krzystanek Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF  573 annakrzy1990@gmail.com 12 662-62-70  piątek 13:30-15:00
Kukulak Józef, dr hab., prof. UP ZGF 522 jkukulak@ap.krakow.pl 12-662-62-57  środa 10:30-12:00; czwartek 12:30-14:00
Kurek Sławomir, dr hab., prof. UP ZGS-E 531 sgkurek@up.krakow.pl 12 662-62-65 18.05 11-12, 22.05 12-13
Kwiatek-Sołtys Agnieszka, dr ZGS-E 436 akwiatek@up.krakow.pl 12 662-62-54 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Łajczak Adam, prof. dr hab. ZGiBG 521 alajczak@up.krakow.pl 12 662-62-56
Malarz Roman, dr hab. ZTiBR 523 rmalarz@up.krakow.pl 12 662-62-58 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Martyka Anna, dr inż. arch. ZPiGP 426  amartyka@up.krakow.pl
12 662 62 50  czwartek 14:15-16:30; piątek 12:45-13:30
Mróz Franciszek, dr ZTiBR 526 fmroz@up.krakow.pl 12 662- 62-60 poniedziałek 13:00-14:30; wtorek 13:00-14:30
Okoński Szymon, mgr inż. ZG 535 sokonski@up.krakow.pl 12-662-64-28  wtorek 8:30-10:00; 
Okupny Daniel, dr ZEiKŚG 538 daniel@up.krakow.pl 12-662-62-68  poniedziałek 12:30-14:00
Osuch Wiktor, dr hab., prof. UP ZDG 428 wikosuch@up.krakow.pl 12 662- 62-51 środa (17.05) 11:30-13:00; sobota (20.05) 10:00-12:00; poniedziałek (22.05) 12:00-13:30; wtorek (30.05 i 6.06) 9:00-10:00, środa (7.06) 12:00-13:00; poniedziałek (12.06) 13:00-14:00
Padło Tomasz, dr ZGSE 519 tpadlo@up.krakow.pl 12 662-64-29 wtorek 13:00-14:30; czwartek 10:00-11:30
Pawlik Łukasz, dr ZGiBG 537 lpawlik@up.krakow.pl 12-662-62-67  środa 11:30-13:00; piątek 11:15-12:45
Piróg Danuta, dr hab., prof. UP ZDG 428441 dbutryn@ap.krakow.pl 12 662-62-51 wtorek 13:00-15:30; dyżury dyrektorskie wtorek 14:30-15:30; 
Płaziak Monika, dr ZPiGP 437 mplaziak@up.krakow.pl 12 662-62-55  piątek 8:30-10:30 i 12:45-13:45
Płazińska Kamila, mgr (studia doktoranckie)  ZDG 432 kamila.plazinska@gmail.com 12 662-62-52  wtorek 16:30-18:00
Potoniec Piotr, mgr (studia doktoranckie) ZGF  573 potoniecp@gmail.com 12-662-62-70  poniedziałek 17:30-19:00
Pyrda Agata, mgr (st. doktoranckie) ZGF 522 agata.pyrda.up@gmail.com 12-662-62-57 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Quirini-Popławski Łukasz, dr ZPiGP 430 lquirini@up.krakow.pl 12 662-62-64  urlop naukowy
Rachwał Tomasz, dr ZPiGP 437 t.rachwal@up.krakow.pl 12 662-62-55  wtorek 13:00-14:30; środa 11:30-13:00
Raźniak Piotr, dr ZPiGP 433 prazniak@up.krakow.pl 12 662-62-53 poniedziałek 9:00-10:30 (co 2 tydz. od 27.02); wtorek 8:30-10:00
Rettinger Renata, dr ZTiBR 525 rettinger@up.krakow.pl 12 662-62-59  wtorek 13:00-14:00; środa 8:00-10:00
Soja Roman, prof. dr hab. ZGF 573 rsoja@ap.krakow.pl 12 662-62-70 poniedziałek 8:00-10:00
Stelmach-Fita Beata, dr inż., arch. ZPiGP 426 bfita@up.krakow.pl 12-662-62-50 wtorek 17:45-19:15; środa 18:00-19:30
Struś Paweł, dr ZGiBG 529 pstrus@up.krakow.pl 12-662-6262  wtorek 13:00-14:30; środa 10:30-12:00
Szmańda Jacek, dr hab., prof. UP ZGiBG 427 jszmanda@up.krakow.pl 12-662-6271 wtorek 12:00-15:00
Szubert Mariusz, dr hab., prof.UP ZTiBR 523 sgszuber@up.krakow.pl 12 662-62-58 poniedziałek 11:00-12:45; wtorek 8:00-10:00
Szymańska Anna I., dr ZPiGP 426 aszym@up.krakow.pl 12 662-62-50 wtorek 8:30-10:00
Świętek Agnieszka, dr ZDG 432 aswietek@up.krakow.pl 12 662-62-52 urlop macierzyński
Wantuch-Matla Dorota, dr inż., arch. ZPiGP 426 dwantuch@up.krakow.pl 12-662-62-50  urlop macierzyński
Warcholik Witold, dr inż. ZTiBR 537 warwitek@up.krakow.pl 12 662-62-67 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Wieczorkiewicz  Ewa mgr ZTiBR 523 ewawieczorkiewicz
@up.krakow.pl
12-662-62-58  urlop do 21.06
Wiedermann Krzysztof, dr ZGSE 436 kwiederm@up.krakow.pl 12 662-62-54  wtorek 8:00-9:30; czwartek 8:00-9:30
Wilczyńska-Michalik Wanda, dr hab. inż., prof. UP ZEiKŚG 528 wmichali@up.krakow.pl 12 662-6261 poniedziałek 10:00-11:30; wtorek 13:00-14:30
Wilczyński Piotr L., dr ZGSE 425 pwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-49  
Wilczyński Witold, dr hab. prof. UP ZPiGP 424 wwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-48
Winiarczyk-Raźniak Anna, dr ZGSE 425 arazniak@up.krakow.pl 12 662-62-49  wtorek 8:30-10:00; środa (co 2 tyg. od 1.03) 9:00-10:30
Witkowski Karol, mgr ZGiBG 427 witkowski@up.krakow.pl 12-662-62-71  wtorek 13:00-14:30; czwartek 13:00-14:30
Wolska Anna, dr hab., prof. UP ZG 522 annawolska@up.krakow.pl 12 662- 62-57  poniedziałek 13:00-14:30; czwartek 15:00-16:30
Wójcik Jadwiga, mgr (studia doktoranckie) ZG 535 jwojcik@up.krakow.pl 12-662-64-28  czwartek 16:00-17:30
Wójtowicz Bożena, dr hab., prof. UP ZDG 432 wojtowic@up.krakow.pl 12 662-62-52 wtorek 8:15-10:30
Wójtowicz Mirosław, dr ZGSE 531 mwojt@up.krakow.pl 12 662-62-65  wtorek 13:00-14:30; środa 13:00-14:30
Zawiejska Joanna, dr ZGF 534 zawiejsk@up.krakow.pl 12 662-62-66  wtorek 9:00-10:30 i 13:00-14:30
Zdon-Korzeniowska Małgorzata, dr ZPiGP 430 mkorzen@up.krakow.pl 12 662-62-64 poniedziałek (od 20.03) 13:00-15:00; wtorek 14:30-16:00
Zieliński Mariusz, dr ZEiKŚG 538 mrzielinski@up.krakow.pl  12 662-62-68  wtorek 15:30-17:00
Zioło Zbigniew, prof. dr hab. ZPiGP 424 ziolo@up.krakow.pl 12 662-62-48 proszę uzgadniać termin indywidualnie pocztą e-mail
Ziółkowska-Weiss Kamila, dr ZTiBR 519 kamilazw@up.krakow.pl 12 662- 64-29  wtorek 12:30-14:00
Żemła Michał, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 519  michalzemla@up.krakow.pl 12-662-64-29  wtorek (co 2 tyg. od 28.02) 13:15-14:45; wtorek (co 2 tyg. od 21.02) 15:15-16:45; środa 12:45-14:15
Żychowski Józef, dr hab. prof. UP ZEiKŚG 529 jozych@up.krakow.pl 12-662-6262  wtorek 14:30-16:00; środa 14:00-15:30

 Skróty:
ZDG – Zakład Dydaktyki Geografii,
kierownik dr hab. Bożena Wójtowicz, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak
ZEiKŚG – Zakład Ekologii i Kształtowania Środowiska Geograficznego
kierownik dr hab. inż. Wanda Wilczyńska-Michalik, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały
ZG – Zakład Geologii
kierownik dr hab. Krzysztof Bąk, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak

ZGF – Zakład Geografii Fizycznej
kierownik dr hab. Józef Kukulak, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr inż. M. Szelińska-Kukulak
ZGiBG – Zakład Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych,
kierownik prof. dr hab. Adam Łajczak,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZGSE – Zakład Geografii Społeczno-Ekonomicznej,
kierownik prof. dr hab. Zbigniew Długosz,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZPiGP – Zakład Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej,
kierownik dr Tomasz Rachwał,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZTiBR – Zakład Turystyki i Badań Regionalnych,
kierownik dr hab. Mariusz Szubert, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny Izabella Kawula