Sekretariat Instytutu:
pok. 442 (IV piętro):
czynny: 7:00-15:00;
sprawy studenckie 10:00-13:00.

LOGO IG

logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

pogoda

Tagi

HARMONOGRAM DYŻURÓW (KONSULTACJI)
W SEMESTRZE LETNIM ROKU AKADEMICKIEGO 2017/18

 

Dodatkowe dyżury pracowników (również soboty i niedziele dla studentów studiów niestacjonarnych) możliwe są po wcześniejszym ustaleniu terminu z prowadzącym.

 

Nazwisko i imię Zakład Pokój Adres e-mail Nr telefonu UP Terminy dyżurów
Apollo Michał, dr ZTiBR 526 mapollo@up.krakow.pl 12 662-62-60 wtorek 7:30-9:00 i 13:00-13:45; środa 9:45-10:30
Augustowski Karol, dr ZGF 433 karolaug@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek 13:00-14:30; czwartek 13:00-14:30
Banias Anna, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428  anna.banias@up.krakow.pl 12 662- 62-51 poniedziałek 9:00-10:30;czwartek 14:00-15:30
Bąk Krzysztof, dr hab., prof. UP ZG 534 kbak@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek 9:30-10:30 i 12:00-13:30
Bielecki Rafał mgr (studia doktoranckie) ZEiKŚG 529 12-662-62-62  wtorek 16:30 – 18:00
Bołoz Gabriela, mgr (studia doktoranckie) ZGS-E 531 gabriela.boloz@up.krakow.pl  12 662-62-65  czwartek 16:30-18:00
Borowiec-Gabryś Monika, dr ZPiGP 424 borowiec@up.krakow.pl 12 662-62-48 wtorek 13:00-14:30; czwartek 13:45-15:15
Bryndal Tomasz, dr hab., prof. UP ZGF 534 tbryndal@up.krakow.pl 12 662-62-66 poniedziałek 10:00-12:00; wtorek 9:00-10:00
Brzosko-Sermak Agnieszka, dr ZPiGP 425 abrzosko@up.krakow.pl 12 662-62-49 urlop
Budzyńska Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF 573 anna.budzynska@up.krakow.pl wtorek 15:30-17:00
Chmielowska Dorota, dr ZGF 423 dchmielo@up.krakow.pl 12 662- 62-46 wtorek 13:00-14:30
Chrobak Anna, mgr  ZG 535 achrobak@up.krakow.pl 12-662-64-28 poniedziałek 14:30-16:00; wtorek 13:00-14:30
Ciurej Agnieszka, dr  ZG  535 aciurej@up.krakow.pl 12-662-64-28 urlop
Čuka Peter, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 432  cukapeter@up.krakow.pl 12 662- 62-52 wtorek 15:00-16:30; środa 11:00-12:00
Delekta Anna, dr ZTiBR 526 adelekta@up.krakow.pl 12 662-62-60 wtorek 13:00-14:30; środa 11:45-13:15
Długosz Zbigniew, prof. dr hab. ZGSE 530 zdlugosz@up.krakow.pl 12 662-62-47 poniedziałek 8:00-9:30; czwartek 8:00-9:30
Dolnicki Piotr, dr ZTiBR 537 pdolnick@up.krakow.pl 12 662- 62-67 wtorek 14:00-15:30; środa 12:45-14:15
Dorocki Sławomir, dr ZPiGP 430 sdorocki@up.krakow.pl 12 662-62-64 wtorek 8:00-10:00
Dulemba Paweł, mgr ZG 535 pawel.dulemba@up.krakow.pl 12-662-64-28 wtorek 13:00-14:30
Fidelus-Orzechowska Joanna, dr ZTiBR 519 jfidelus@up.krakow.pl 12 662-64-29 poniedziałek 9:30-11:00; wtorek 13:00-14:30
Gawlas Marta, mgr (studia doktoranckie) ZGiBG  427  marta.gawlas@up.krakow.pl
12-662-62-71 piątek 7:30-9:00
Gil Agnieszka, mgr ZGS-E 426 agnieszkagil@up.krakow.pl 12 662-62-50 poniedziałek 10:30-12:00; środa 10:30-12:00
Gołuszka Karolina, mgr (studia doktoranckie ZEiKŚG 538  12 662- 62-68 poniedziałek 15:00-16:30; czwartek 14:00-15:30
Górny Zbigniew, mgr inż. ZG 535  zbyszekgorny@up.krakow.pl 12-662-64-28 urlop
Haczek Alina, mgr (studia doktoranckie) ZGS-E 531  alina.haczek@up.krakow.pl 12 662-62-65 czwartek 12:00-13:30
Hełdak Damian, mgr (studia doktoranckie) ZGF 522  damian.heldak@up.krakow.pl 12-662-62-57 piątek 8:00-9:30
Jędruszkiewicz Joanna, dr ZEiKŚG 528 joajed@up.krakow.pl 12-662-6261 wtorek 15:30-17:00 (z wyjątkiem 17.04 i 8.05) w godz. 13.30-15.00)
Jucha Witold, dr  ZGF 529 witold.jucha@up.krakow.pl 12-662 62 62  poniedziałek 11:00 12:30; wtorek 8:30-10:00
Juszczyk Małgorzata mgr (studia doktoranckie) ZGF  573  malgorzata.juszczyk@up.krakow.pl   czwartek 16:30-18:00
Kilar Wioletta, dr ZPiGP 437 W.Kilar@up.krakow.pl 12-662-62-55 poniedziałek 15:00-15:30; wtorek 15:15-16:00; środa 11:00-12:45 (co 2 tyg. od 7.03); dyżury dyrektorskie: wtorek 9:00-10:00; środa 13:00-14:30 (co 2 tyg. od 4.03); 18.03 (niedz.) 11:15-12:15; 7.04 (sob.) 13:30-14:30
Klimczak Radosław mgr (studia doktoranckie) ZEiKŚG 529  klimczak@up.krakow.pl 12-662-62-62 poniedziałek 15:30-17:00
Kolasińska Anna, dr ZTiBR  537  anna.kolasinska@up.krakow.pl 12-662-62-67 wtorek 15:15-16:45; czwartek 11:00-12:30
Korzeniowska Joanna, dr inż. ZEiKŚG 538 jkorzen@up.krakow.pl 12-662-6268 wtorek 9:30-10:30; środa 10:45-11:45
Kowalik Szymon, mgr inż. ZG 535 szymon.kowalik@up.krakow.pl 12-662-64-28 wtorek 13:00-14:30
Kozłowska Małgorzata, dr ZTiBR 525 mkozlow@up.krakow.pl 12-662-62-59 wtorek 13:00-14:30; dla st. niest.: 13.05.18 (niedz.) 15.15-16.45; 03.06.18 (niedz.) 12:00-12:45 i 18:45-19:30
Kozioł Krystyna, dr ZEiKŚG  538  krystyna.koziol@up.krakow.pl  12-662-62-68 wtorek 13:00-14:30; środa 13:00-14:30
Kroczak Rafał, dr ZGF 433 kroraf@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek 13:00-15:00
Kroh Paweł, dr ZTiBR 525 pkroh@up.krakow.pl 12-662-62-59 wtorek 13:00-14:30; środa 10:30-12:00
Krzesiwo Kinga, dr ZPiGP 425 krzesiwo@up.krakow.pl 12-662-62-49 wtorek 15:15-16:45 (co dwa tyg. od 20.02)
Kukulak Józef, dr hab., prof. UP ZGF 522 jkukulak@up.krakow.pl 12-662-62-57 poniedziałek 12:00-13:30; środa 15:00-16:30
Kurek Sławomir, dr hab., prof. UP ZGS-E 531 sgkurek@up.krakow.pl 12 662-62-65 wtorek 9:00-10:30; czwartek 11:30-13:00
Kwiatek-Sołtys Agnieszka, dr ZGS-E 436 akwiatek@up.krakow.pl 12 662-62-54 czwartek 10:15-11:00 i 12:30-13:15; środa (co 2 tyg. od 7.03) 13:00-14:30; wtorek (co 2 tyg. od 13.03) 13:00-14:30
Kwiek Magdalena, dr  ZTiBR  537  magdalena.kwiek
@up.krakow.pl
 12-662-62-67 wtorek 13:00-14:30; czwartek 13:45-15:15
Litwicka-Grześkowiak Patrycja, mgr ZTiBR 537  patrycja.litwicka@up.krakow.pl 12-662-62-67 urlop
Łajczak Adam, prof. dr hab. ZGiBG 521 alajczak@up.krakow.pl 12 662-62-56 poniedziałek 9:00-10:00; środa 15:00-16:00
Malarz Roman, dr hab. ZTiBR 523 rmalarz@up.krakow.pl 12 662-62-58 wtorek 8:00-10:00; czwartek 13:00-14:30
Mróz Franciszek, dr ZTiBR 526 fmroz@up.krakow.pl 12 662- 62-60 urlop
Noviello Monika mgr ZPiGP 425  mnoviello@up.krakow.pl 12 662-62-49

poniedziałek 10:30-12:00; wtorek 8:30-10:00

Okupny Daniel, dr ZEiKŚG 538 daniel@up.krakow.pl 12-662-62-68 wtorek 17:00-18:15; czwartek 18:30-19:15
Osuch Wiktor, dr hab., prof. UP ZDG 428 wikosuch@up.krakow.pl 12 662- 62-51 poniedziałek 12:15-14:30 (co 2 tyg. od 26.02); wtorek 8:30-10:00
Padło Tomasz, dr ZGSE 519 tpadlo@up.krakow.pl 12 662-64-29 wtorek 13:00-14:30; czwartek 16:00-17:30
Piróg Danuta, dr hab., prof. UP ZDG 428 dbutryn@up.krakow.pl 12 662-62-51 poniedziałek 9:00-9:45; wtorek 13:00-15:00 (co 2 tyg. od 20.02)
Płaziak Monika, dr ZPiGP 437 mplaziak@up.krakow.pl 12 662-62-55 poniedziałek 12:45-13:30; wtorek 15:15-16:15;  środa 10:15-12:15 (co 2 tyg. po wcześniejszym umówieniu)
Płazińska Kamila, mgr (studia doktoranckie) ZDG 432 kamila.plazinska@up.krakow.pl 12 662-62-52 poniedziałek 9:30-11:00; czwartek 9:30-11:00
Potoniec Piotr mgr (studia doktoranckie) ZGF  573   12 662-62-70 poniedziałek 17:30-19:00
Quirini-Popławski Łukasz, dr ZPiGP 430 lquirini@up.krakow.pl 12 662-62-64 urlop
Rachwał Tomasz, dr ZPiGP 437 T.Rachwal@up.krakow.pl 12 662-62-55 wtorek 8:45-10:15; środa 11:30-13:00; dyżury dyrektorskie: poniedziałek 11:30-13:00; wtorek 13:00-14:30; 17.03 (sob.) 11:00-12:00; 12.05 (sob.) 10:00-11:00; 30.06 (sob.) 9:30-10:30
Raźniak Piotr, dr ZPiGP 433 prazniak@up.krakow.pl 12 662-62-53 poniedziałek 12:15-13:45; piątek 9:00-10:30
Rettinger Renata, dr ZTiBR 525 rettinger@up.krakow.pl 12 662-62-59 wtorek 13:00-14:30; środa 8:00-9:30
Rudkowska Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF  sobota 8:00-9:30
Siwek Matylda, dr ZTiBR  537  matylda.siwek@up.krakow.pl  12-662-62-67 wtorek 8:30-10:00, środa 8:30-10:00
Smętkiewicz Karolina, dr ZPiGP  436  karolina.smetkiewicz@up.krakow.pl  12-662-62-54 wtorek 8:30-10:15; czwartek 14:15-15:30
Soja Roman, prof. dr hab. ZGF 573 rsoja@up.krakow.pl 12 662-62-70 wtorek 8:00-10:00
Stelmach-Fita Beata, dr inż., arch. ZPiGP 426 bfita@up.krakow.pl 12-662-62-50 wtorek 16:00-17:30; środa 13:00-14:30
Struś Paweł, dr ZGiBG 529 pstrus@up.krakow.pl 12-662-6262 poniedziałek 11:30-13:00; wtorek 13:00-14:30
Szmańda Jacek, dr hab., prof. UP ZGiBG 427 jszmanda@up.krakow.pl 12-662-6271 środa 14:00-15:30; piątek 10:30-12:00; dyżur dyrektorski: środa 12:30-14:00 (co 2 tyg. od 21.03); piątek 12:00-13:30; 23.03 (pt.) 15:00-16:00; 20.04 (pt.) 15:00-16:00  
Szubert Mariusz, dr hab., prof.UP ZTiBR 523 sgszuber@up.krakow.pl 12 662-62-58 poniedziałek 11:00-12:30; wtorek 8:00-9:30
Szymańska Anna I., dr ZPiGP 426 aszym@up.krakow.pl 12 662-62-50  staż naukowy do 30.04.18;  wtorek 8:30-10:00 (od 8.05.18)
Świętek Agnieszka, dr ZDG 432 aswietek@up.krakow.pl 12 662-62-52 wtorek 9:30-10:00 i 13:00-14:30; czwartek 9:30-10:30
Wantuch-Matla Dorota, dr inż., arch. ZPiGP 426 dwantuch@up.krakow.pl 12-662-62-50

wtorek 13:15-14:45; piątek 10:00-11:30

Warcholik Witold, dr inż. ZTiBR 537 warwitek@up.krakow.pl 12 662-62-58 środa 12:30-14:00; czwartek 12:30-14:00
Wiedermann Krzysztof, dr ZGSE 436 kwiederm@up.krakow.pl 12 662-62-54 wtorek 8:30-10:00; czwartek 8:30-10:00
Wilczyńska-Michalik Wanda, dr hab. inż., prof. UP ZEiKŚG 528 wmichali@up.krakow.pl 12 662-6261 poniedziałek 13:30-15:00; środa 13:00-14:30
Wilczyński Piotr L., dr ZGS-E 425 pwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-49 wtorek 8:45 10:15; środa 11:00-12:30
Wilczyński Witold, dr hab. prof. UP ZPiGP 424 wwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-48 wtorek 8:30-10:00 i 15:15-16:45
Winiarczyk-Raźniak Anna, dr ZGSE 425 arazniak@up.krakow.pl 12 662-62-49 poniedziałek 14:45-16:15
Witkowski Karol, mgr ZGiBG 427 witkowski@up.krakow.pl 12-662-62-71 poniedziałek 9:45-11:15; wtorek 13:00-14:30
Wolska Anna, dr hab., prof. UP ZG 522 annawolska@up.krakow.pl 12 662- 62-57 wtorek 16:15-17:45; czwartek 15:15-16:45
Wójtowicz Bożena, dr hab., prof. UP ZDG 432 wojtowic@up.krakow.pl 12 662-62-52 wtorek 7:15-8:00 i 15:00-17:45
Wójtowicz Mirosław, dr ZGSE 531 mwojt@up.krakow.pl 12 662-62-65 wtorek 13:00-14.30; środa 11:00-12.30
Zawiejska Joanna, dr hab. ZGF 534 zawiejsk@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek 13:00-14.30; środa 13:30-15.00
Zarychta Roksana, dr ZGiBG  537  roksana.zarychta@up.krakow.pl 12-662 62-67 poniedziałek 13:30-15:00; czwartek 11:00-12:30
Zdon-Korzeniowska Małgorzata, dr ZPiGP 430 mkorzen@up.krakow.pl 12 662-62-64 wtorek 13:00-15:30; czwartek 11:00-12:30
Zioło Zbigniew, prof. dr hab. ZPiGP 424 zbziolo@onet.eu 12 662-62-48 Brak zajęć i dyżurów w bieżącym semestrze. Proszę kontaktować się poprzez e-mail
Ziółkowska-Weiss Kamila, dr ZTiBR 519 kamilazw@up.krakow.pl 12 662- 64-29 wtorek 13:00-14:30; środa 10:00-11:30
Żemła Michał, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 519  michalzemla@up.krakow.pl 12-662-64-29 wtorek (od 27.02) 9:45-10:15 i 17:45-18:45; środa (od 28.02) 14:45-16:15
Żychowski Józef, dr hab. prof. UP ZEiKŚG 529 jozych@up.krakow.pl 12-662-6262 poniedziałek 15:30-17:00; wtorek 14:00-15:30

 

 Skróty:
ZDG – Zakład Dydaktyki Geografii,
kierownik dr hab. Bożena Wójtowicz, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny I. Kawula

ZEiKŚG – Zakład Ekologii i Kształtowania Środowiska Geograficznego
kierownik dr hab. inż. Wanda Wilczyńska-Michalik, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZG – Zakład Geologii
kierownik dr hab. Krzysztof Bąk, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr A. Nabagło

ZGF – Zakład Geografii Fizycznej
kierownik dr hab. Józef Kukulak, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr A. Nabagło

ZGiBG – Zakład Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych,
kierownik prof. dr hab. Adam Łajczak,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZGSE – Zakład Geografii Społeczno-Ekonomicznej,
kierownik prof. dr hab. Zbigniew Długosz,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZPiGP – Zakład Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej,
kierownik dr Tomasz Rachwał,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZTiBR – Zakład Turystyki i Badań Regionalnych,
kierownik dr hab. Mariusz Szubert, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny Izabella Kawula.