Sekretariat Instytutu:
pok. 442 (IV piętro):
czynny: 7:00-15:00;
sprawy studenckie 10:00-13:00.

LOGO IG

logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

pogoda

Tagi

HARMONOGRAM DYŻURÓW (KONSULTACJI)
W SEMESTRZE ZIMOWYM ROKU AKADEMICKIEGO 2018/19

 

Dodatkowe dyżury pracowników (również soboty i niedziele dla studentów studiów niestacjonarnych) możliwe są po wcześniejszym ustaleniu terminu z prowadzącym.

 

Nazwisko i imię Zakład Pokój Adres e-mail Nr telefonu UP Terminy dyżurów
Apollo Michał, dr ZTiBR 526 mapollo@up.krakow.pl 12 662-62-60
wtorek 8:00-9:30; środa 8:00-9:30
Augustowski Karol, dr ZGF 433 karolaug@up.krakow.pl 12 662-62-53 poniedziałek 14:00-15:30
Bąk Krzysztof, dr hab., prof. UP ZG 534 kbak@up.krakow.pl 12 662-62-66 poniedziałek 12:00-13:00 i 14:30-15:00; wtorek 12:00-13:00 i 14:30-15;00
Bołoz Gabriela, mgr (studia doktoranckie) ZGS-E 531 gabriela.boloz@up.krakow.pl  12 662-62-65  czwartek 15:15-16:15
Borowiec-Gabryś Monika, dr ZPiGP 424 borowiec@up.krakow.pl 12 662-62-48 urlop
Bryndal Tomasz, dr hab., prof. UP ZGF 534 tbryndal@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek 8:30-10:00 i 13:00-14:30
Brzosko-Sermak Agnieszka, dr ZPiGP 425 abrzosko@up.krakow.pl 12 662-62-49 urlop
Budzyńska Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF 573 anna.budzynska@up.krakow.pl 12 662 62 70 środa 9:45-10:45
Chmielowska Dorota, dr ZGF 423 dchmielo@up.krakow.pl 12 662- 62-46 wtorek 13:00-14:30; środa 10:00-11:30
Chrobak Anna, mgr  ZG 535 achrobak@up.krakow.pl 12-662-64-28 wtorek 13:00-14.30; środa 13:00-14:30
Ciurej Agnieszka, dr  ZG  535 aciurej@up.krakow.pl 12-662-64-28 poniedziałek 18:15-19:30; wtorek 16:30-18.00
Čuka Peter, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 432  cukapeter@up.krakow.pl 12 662- 62-52 wtorek 13:00-14:00; środa 12:00-14:00
Delekta Anna, dr ZTiBR 526 adelekta@up.krakow.pl 12 662-62-60 poniedziałek 12:00-13:30; wtorek 13:00-14:30
Długosz Zbigniew, prof. dr hab. ZGSE 530 zdlugosz@up.krakow.pl 12 662-62-47 wtorek 8:00-9:00
Dolnicki Piotr, dr ZTiBR 525 pdolnick@up.krakow.pl 12 662- 62-59 wtorek 15:00-16:00 (co 2 tyg. od 09.10); czwartek 10:00-11:00 i 11:00-12:00 (pracownia dyplomowa)
Dorocki Sławomir, dr ZPiGP 430 sdorocki@up.krakow.pl 12 662-62-64 wtorek 8:00-10:00; środa (co 2 tyg. od 24.10) 10:30-11:30
Fidelus-Orzechowska Joanna, dr ZTiBR 519 jfidelus@up.krakow.pl 12 662-64-29 wtorek 13:00-14:30; środa 11:30-13:00
Gawlas Marta, mgr (studia doktoranckie) ZGiBG  427  marta.gawlas@up.krakow.pl
12-662-62-71 środa 9:30-11:00
Gil Agnieszka, mgr ZGS-E 426 agnieszkagil@up.krakow.pl 12 662-62-50 czwartek 14:45-16.15, poniedziałek 11:30-13:00
Gołuszka Karolina, mgr (studia doktoranckie ZEiKŚG 538  karolina.goluszka@up.krakow.pl 12 662- 62-68 wtorki (9.10 i 16.10) 16:30-18:00; od 25.10.18 w czwartki 14:30-16:00
Janczarska-Bergel Katarzyna, mgr (studia doktoranckie ZDG
Jędruszkiewicz Joanna, dr ZEiKŚG 528 joajed@up.krakow.pl 12-662-62 61 urlop
Jucha Witold, dr  ZGF 529 witold.jucha@up.krakow.pl 12-662 62 62  poniedziałek 10:00-11:30; wtorek 8:00-9:30
Kędzierski Maciej, mgr (studia doktoranckie) ZPiGP
Kilar Wioletta, dr ZPiGP 437 W.Kilar@up.krakow.pl 12-662-62-55 wtorek 13:00-13:30 (pracownia dyplomowa); czwartek 10:15-12:00; piątek 11:45-13:00; dyżury dyrektorskie: czwartek 12:00-13:00; piątek 13:00-14:00; sobota (13.10) 12:00-12:45; piątek (14.12) 14:00-15:00
Kolasińska Anna, dr ZTiBR  537  anna.kolasinska@up.krakow.pl 12-662-62-67 poniedziałek 13:30-15:00; wtorek 13:00-14:30
Kondraciuk Piotr, mgr (studia doktoranckie) ZDG
Korzeniowska Joanna, dr inż. ZEiKŚG 538 jkorzen@up.krakow.pl 12-662-6268 czwartek 10:30-12:30
Kowalik Szymon, mgr inż. ZG 535 szymon.kowalik@up.krakow.pl 12-662-64-28 poniedziałek 11:30-13:00; piątek 10:00-11:30
Kroczak Rafał, dr ZGF 573 kroraf@up.krakow.pl 12 662-62-70 czwartek 16:30-18:30
Kroh Paweł, dr ZTiBR 525 pkroh@up.krakow.pl 12-662-62-59 wtorek 13:00-14:30; środa 10:00-11:30
Krzesiwo Kinga, dr ZTiBR 425 krzesiwo@up.krakow.pl 12-662-62-49 wtorek (co 2 tyg. od 9.10.) 13:00-14:30;  czwartek 10:20-11:50
Kukulak Józef, dr hab., prof. UP ZGF 522 jkukulak@up.krakow.pl 12-662-62-57 wtorek 16:30-18:00; środa 16:30-18:00
Kurek Sławomir, dr hab., prof. UP ZGS-E 531 sgkurek@up.krakow.pl 12 662-62-65 wtorek 8:30-10.00; czwartek 9:00-10:30
Kwiatek-Sołtys Agnieszka, dr ZGS-E 436 akwiatek@up.krakow.pl 12 662-62-54 poniedziałek 13:30-15:00 (co 2 tyg. od 15.10); poniedziałek 15:00-16:30 (co 2 tyg. od 8.10); wtorek 13:00-14:30
Kwiek Magdalena, dr  ZTiBR  537  magdalena.kwiek
@up.krakow.pl
12-662-62-67 poniedziałek 10:00-11:30; wtorek 13:00-14:30
Litwicka-Grześkowiak Patrycja, mgr ZTiBR 537  patrycja.litwicka@up.krakow.pl 12-662-62-67  urlop
Łajczak Adam, prof. dr hab. ZGiBG 521 alajczak@up.krakow.pl 12 662-62-56  poniedziałek 10:00-11:30; wtorek 8:00-9:30
Mróz Franciszek, dr ZTiBR 526 franciszek.mroz@up.krakow.pl 12 662- 62-60 poniedziałek 9:00-10:30; wtorek 16:30-18:00
Noviello Monika mgr ZPiGP 425  mnoviello@up.krakow.pl 12 662-62-49  urlop
Okupny Daniel, dr ZEiKŚG 538 daniel@up.krakow.pl 12-662-62-68 środa 16:45-18:15; czwartek 13:45-14:45
Osuch Wiktor, dr hab., prof. UP ZDG 428 wikosuch@up.krakow.pl 12 662- 62-51 wtorek 8:30-10:00; czwartek 10:30-12:00
Padło Tomasz, dr ZGSE 519 tpadlo@up.krakow.pl 12 662-64-29 wtorek 13:00-14:30; środa 13:00-14:30
Piontek Wojciech, dr hab., prof. UP ZPiGP 424 12 662-62-48
Piróg Danuta, dr hab., prof. UP ZDG 428 dbutryn@up.krakow.pl 12 662-62-51 wtorek 13:00-14:30
Płaziak Monika, dr ZPiGP 437 mplaziak@up.krakow.pl 12 662-62-55 poniedziałek 12:45- 13:00 i 14.30-15.15; środa 11:15-13:15
Pyrda Agata, mgr (studia doktoranckie) ZGF 522 agata.pyrda@
student.up.krakow.pl
12 662-62-57
środa 9:30-11:00
Quirini-Popławski Łukasz, dr ZPiGP 430 lquirini@up.krakow.pl 12 662-62-64 urlop
Rachwał Tomasz, dr ZPiGP 437 T.Rachwal@up.krakow.pl 12 662-62-55 wtorek 8:30-10:00; środa 12:00-13:30; dyżury dyrektorskie: poniedziałek 10:00-11:30 (co 2 tyg. od 22.10); wtorek 14:00–15:30 (do 30.11); wtorek 13:00-14:30 (od 1.12)
Raźniak Piotr, dr ZGS-E 433 prazniak@up.krakow.pl 12 662-62-53 urlop do 31.10
Rettinger Renata, dr ZTiBR 525 rettinger@up.krakow.pl 12 662-62-59 urlop
Rudkowska Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF  
Siwek Matylda, dr ZTiBR  537  matylda.siwek@up.krakow.pl  12-662-62-67 wtorek 13:00-14:30; czwartek 12:30-14:00
Smętkiewicz Karolina, dr ZPiGP  424  karolina.smetkiewicz@up.krakow.pl 12-662-62-48 środa 13:30-15:00; czwartek 14:00-15:30
Soja Roman, prof. dr hab. ZGF 573 rsoja@up.krakow.pl 12 662-62-70 poniedziałek 8:00-10:00
Stelmach-Fita Beata, dr inż., arch. ZPiGP 426 bfita@up.krakow.pl 12-662-62-50 wtorek 13:00-15:30 (z wyjątkiem 16.10 i 16.11); środa 16:30-18:00 (z wyjątkiem 21.11), środa (10.10, 24.10, 07.11, 05.12, 19.12, 16.01.) 10:00-11:30
Struś Paweł, dr ZGiBG 529 pstrus@up.krakow.pl 12-662-6262 poniedziałek 10:00-12:00; wtorek 13:00-15:00
Szmańda Jacek, dr hab., prof. UP ZGiBG 427 jszmanda@up.krakow.pl 12-662-6271 środa 14:00-15:00; czwartek 13:00-15:00; dyżury dyrektorskie: środa 13:00-14:00; czwartek 12:15-13:00
Szubert Mariusz, dr hab., prof.UP ZTiBR 523 sgszuber@up.krakow.pl 12 662-62-58 poniedziałek 13:00-14.30; wtorek 8:00-9:30
Świętek Agnieszka, dr ZDG 432 aswietek@up.krakow.pl 12 662-62-52 poniedziałek 9:30-11:30; środa 13:00-14:00
Wantuch-Matla Dorota, dr inż., arch. ZPiGP 426 dwantuch@up.krakow.pl 12-662-62-50 poniedziałek 13:30-15:00; wtorek 13:30-15:00
Warcholik Witold, dr inż. ZTiBR 537 warwitek@up.krakow.pl 12 662-62-58 poniedziałek 10:00-12:00; wtorek 13:00-15:00
Wiedermann Krzysztof, dr ZGSE 436 kwiederm@up.krakow.pl 12 662-62-54 wtorek 8:30-10:00; czwartek 16:30-18:00
Wilczyńska-Michalik Wanda, dr hab. inż., prof. UP ZEiKŚG 528 wmichali@up.krakow.pl 12 662-6261 środa 11:30-13:00; czwartek 13:00-14.30
Wilczyński Piotr L., dr ZGS-E 425 pwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-49 urlop do 31.10
Wilczyński Witold, dr hab. prof. UP ZPiGP 424 wwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-48 poniedziałek 11:00-12:30; wtorek 13:30-14:45
Winiarczyk-Raźniak Anna, dr ZGSE 425 arazniak@up.krakow.pl 12 662-62-49  urlop do 31.10
Witkowski Karol, mgr ZGiBG 427 witkowski@up.krakow.pl 12-662-62-71 wtorek 13:00-14:30; środy 16:40 18:10
Wolska Anna, dr hab., prof. UP ZG 522 annawolska@up.krakow.pl 12 662- 62-57 poniedziałek 11:15-12:00; wtorek 14:00-14:45; piątek 11:30-13:00
Wójtowicz Bożena, dr hab., prof. UP ZDG 432 wojtowic@up.krakow.pl 12 662-62-52 wtorek 7:30-10:00
Wójtowicz Mirosław, dr ZGSE 531 mwojt@up.krakow.pl 12 662-62-65 wtorek 14:30-16:00; środa 9:30-11:00 (w dniach posiedzeń Rady WGB 12:00-13:30)
Zawiejska Joanna, dr hab., prof. UP ZGF 534 zawiejsk@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek 13:00-14:30; poniedziałek (co 2 tyg. od 29.10) 11:30-13:00
Zarychta Roksana, dr ZGiBG  521  roksana.zarychta@up.krakow.pl 12-662 62-56 Poniedziałek 11:30-13:00; Piątek 12:00-13:30 (pracownia projektowa)
Zdon-Korzeniowska Małgorzata, dr ZPiGP 430 mkorzen@up.krakow.pl 12 662-62-64 wtorek 13:00-14:30; czwartek 9:00-10:30
Zioło Zbigniew, prof. dr hab. ZPiGP 424 zbziolo@onet.eu 12 662-62-48  brak zajęć w sem. zimowym
Ziółkowska-Weiss Kamila, dr ZTiBR 537 kamilazw@up.krakow.pl 12 662- 62-67 wtorek 13:00-14:30; środa 9:30-11:00
Żemła Michał, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 519  michalzemla@up.krakow.pl 12-662-64-29 poniedziałek 15:30-17:00; wtorek 8:30-10:00
Żychowski Józef, dr hab. prof. UP ZEiKŚG 529 jozych@up.krakow.pl 12-662-6262
wtorek 16:15-17:45; środa 13:30-15:00

 

 Skróty:
ZDG – Zakład Dydaktyki Geografii,
kierownik dr hab. Bożena Wójtowicz, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny I. Kawula

ZEiKŚG – Zakład Ekorozwoju i Kształtowania Środowiska Geograficznego
kierownik dr hab. inż. Wanda Wilczyńska-Michalik, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZG – Zakład Geologii
kierownik dr hab. Krzysztof Bąk, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr A. Nabagło

ZGF – Zakład Geografii Fizycznej
kierownik dr hab. Józef Kukulak, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr A. Nabagło

ZGiBG – Zakład Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych,
kierownik prof. dr hab. Adam Łajczak,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZGSE – Zakład Geografii Społeczno-Ekonomicznej,
kierownik prof. dr hab. Zbigniew Długosz,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZPiGP – Zakład Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej,
kierownik dr Tomasz Rachwał,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZTiBR – Zakład Turystyki i Badań Regionalnych,
kierownik dr hab. Mariusz Szubert, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny Izabella Kawula.