Sekretariat Instytutu:
pok. 442 (IV piętro):
czynny: 7:00-15:00;
sprawy studenckie 10:00-13:00.

LOGO IG

logo, most, prostokąt

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
logo, most, prostokąt

pogoda

Tagi

REKRUTACJA NA STUDIA 2018/2019

rek_geo rek_gp rek_mpsrek_tirrek_os    

HARMONOGRAM DYŻURÓW (KONSULTACJI)
W SEMESTRZE LETNIM ROKU AKADEMICKIEGO 2017/18

 

Dodatkowe dyżury pracowników (również soboty i niedziele dla studentów studiów niestacjonarnych) możliwe są po wcześniejszym ustaleniu terminu z prowadzącym.

 

Nazwisko i imię Zakład Pokój Adres e-mail Nr telefonu UP Terminy dyżurów
Apollo Michał, dr ZTiBR 526 mapollo@up.krakow.pl 12 662-62-60 wtorek 7:30-9:00
Augustowski Karol, dr ZGF 433 karolaug@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek 9:00-10:00 i 13:00-15:00
Banias Anna, mgr (studia doktoranckie) ZDG 428  anna.banias@up.krakow.pl 12 662- 62-51 poniedziałek 9:00-10:30;czwartek 14:00-15:30
Bąk Krzysztof, dr hab., prof. UP ZG 534 kbak@up.krakow.pl 12 662-62-66 wtorek 9:30-10:30 i 12:00-13:30
Bielecki Rafał mgr (studia doktoranckie) ZEiKŚG 529 12-662-62-62  wtorek 16:30 – 18:00
Bołoz Gabriela, mgr (studia doktoranckie) ZGS-E 531 gabriela.boloz@up.krakow.pl  12 662-62-65  czwartek 16:30-18:00
Borowiec-Gabryś Monika, dr ZPiGP 424 borowiec@up.krakow.pl 12 662-62-48 15.05. 13:00-14:30;
29.05. 9:30-10.30 i  13:00-13:30
05.06. 13:00-14:30;
12.06. 13:00-14:30;
19.06. 13:00-14:30;
26.06. 13:00-14:30;
11.09. 13:00-14:30;
12.09. 11.30-13.00;
18.09. 13:00-14:30;
25.09. 13:00-14:30
Bryndal Tomasz, dr hab., prof. UP ZGF 534 tbryndal@up.krakow.pl 12 662-62-66 poniedziałek 10:00-12:00; wtorek 9:00-10:00
Brzosko-Sermak Agnieszka, dr ZPiGP 425 abrzosko@up.krakow.pl 12 662-62-49 urlop
Budzyńska Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF 573 anna.budzynska@up.krakow.pl wtorek 15:30-17:00
Chmielowska Dorota, dr ZGF 423 dchmielo@up.krakow.pl 12 662- 62-46 5.06 (wt.) od 8:00 – 9:30; 12.06, 19.06, 3.07 (wtorki) 13:00-14:30; 10.07 (wt.) 10:00-11:30; 11.09, 18.09, 25.09 (wtorki) 12:00 – 13:30
Chrobak Anna, mgr  ZG 535 achrobak@up.krakow.pl 12-662-64-28 poniedziałek (14.05) 11.30-13.00; wtorki (15.05, 22.05, 6.06, 19.06, 26.06)  13.00-14.30
Ciurej Agnieszka, dr  ZG  535 aciurej@up.krakow.pl 12-662-64-28 urlop
Čuka Peter, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 432  cukapeter@up.krakow.pl 12 662- 62-52
12.06 i 20.06 (wt.) 10:00-16:00
Delekta Anna, dr ZTiBR 526 adelekta@up.krakow.pl 12 662-62-60 wtorek 13:00-14:30; środa 11:45-13:15
Długosz Zbigniew, prof. dr hab. ZGSE 530 zdlugosz@up.krakow.pl 12 662-62-47 poniedziałek 8:00-9:30; czwartek 8:00-9:30
Dolnicki Piotr, dr ZTiBR 537 pdolnick@up.krakow.pl 12 662- 62-67 środa 10:00-11:30
Dorocki Sławomir, dr ZPiGP 430 sdorocki@up.krakow.pl 12 662-62-64 11.09, 18.09, 25.09 (wtorki) 8:00-10:00
Dulemba Paweł, mgr ZG 535 pawel.dulemba@up.krakow.pl 12-662-64-28 wtorek 13:00-14:30
Fidelus-Orzechowska Joanna, dr ZTiBR 519 jfidelus@up.krakow.pl 12 662-64-29 poniedziałek 9:30-11:00; wtorek 13:00-14:30
Gawlas Marta, mgr (studia doktoranckie) ZGiBG  427  marta.gawlas@up.krakow.pl
12-662-62-71 piątek 7:30-9:00
Gil Agnieszka, mgr ZGS-E 426 agnieszkagil@up.krakow.pl 12 662-62-50 29.05. (wt.) 9:00-10:30; 07.06. (czw.) 10:00-11:30; 13.06. (śr.) 10:00-11:30; 28.06. (czw.) 10:00-11:30; 12.07. (czw.) 10:00-11:30; 10.09. (pon.) 12:00-13:30; 17.09. (pon.) 10:00-11:30; 26.09. (śr.) 10:00-11:30
Gołuszka Karolina, mgr (studia doktoranckie ZEiKŚG 538  12 662- 62-68 poniedziałek 15:00-16:30; czwartek 14:00-15:30
Górny Zbigniew, mgr inż. ZG 535  zbyszekgorny@up.krakow.pl 12-662-64-28 urlop
Haczek Alina, mgr (studia doktoranckie) ZGS-E 531  alina.haczek@up.krakow.pl 12 662-62-65 czwartek 12:00-13:30
Hełdak Damian, mgr (studia doktoranckie) ZGF 522  damian.heldak@up.krakow.pl 12-662-62-57 piątek 8:00-9:30
Jędruszkiewicz Joanna, dr ZEiKŚG 528 joajed@up.krakow.pl 12-662-6261 wtorek 15:30-17:00 (z wyjątkiem 17.04 i 8.05) w godz. 13.30-15.00)
Jucha Witold, dr  ZGF 529 witold.jucha@up.krakow.pl 12-662 62 62  wtorek 9:00-10:30
Juszczyk Małgorzata mgr (studia doktoranckie) ZGF  573  malgorzata.juszczyk@up.krakow.pl   czwartek 16:30-18:00
Kilar Wioletta, dr ZPiGP 437 W.Kilar@up.krakow.pl 12-662-62-55 16.05. (śr) 12:45-15:00; 22.05. (wt) 9:00-10:00 i 13:00-14:00; 29.05. (wt.) 9:00-10:00; 5.06 (wt.) 9:00-10:00 i 13:00-14:00; 26.06. (wt.) 9:00-10:00; 27.06. (śr.) 9:00-10:00; 11.09. (wt.) 9:00-10:00 i 13:00-14:00; 18:09 (wt.) 9:00-10:00; 25.09 (wt.) 9:00-10:00
Klimczak Radosław mgr (studia doktoranckie) ZEiKŚG 529  klimczak@up.krakow.pl 12-662-62-62 poniedziałek 15:30-17:00
Kolasińska Anna, dr ZTiBR  537  anna.kolasinska@up.krakow.pl 12-662-62-67 wtorek 13:00-14:30; czwartek 10.00-11.30
Korzeniowska Joanna, dr inż. ZEiKŚG 538 jkorzen@up.krakow.pl 12-662-6268 10.07. (wt.) 10:30-12:00; 11.09. (śr.) 9:30-11:00: 25.09. (wt.) 10:00-11:30
Kowalik Szymon, mgr inż. ZG 535 szymon.kowalik@up.krakow.pl 12-662-64-28 wtorek 13:00-14:30
Kozłowska Małgorzata, dr ZTiBR 525 mkozlow@up.krakow.pl 12-662-62-59 wtorek 13:00-14:30; dla st. niest.: 13.05.18 (niedz.) 15.15-16.45; 03.06.18 (niedz.) 12:00-12:45 i 18:45-19:30
Kozioł Krystyna, dr ZEiKŚG  538  krystyna.koziol@up.krakow.pl  12-662-62-68 26.06, 10.07 i 17.07 (wt.) 13:00-14:30;  4.09 (wt.) 13:00-14:30; 11.09 (wt.) 14:30-16:00; 18.09 i 25.09 (wt.) 13:00-14:30
Kroczak Rafał, dr ZGF 433 kroraf@up.krakow.pl 12 662-62-53 wtorek 13:00-15:00
Kroh Paweł, dr ZTiBR 525 pkroh@up.krakow.pl 12-662-62-59 wtorek 13:00-14:30; środa 10:30-12:00
Krzesiwo Kinga, dr ZPiGP 425 krzesiwo@up.krakow.pl 12-662-62-49 19.06. (wt) 8.15-10.30;  25.06 (pon.) 9.00-10.30; 13.07. (pt.) 15.00-16.30; 14.09. (pt.) 10.00-11.30
Kukulak Józef, dr hab., prof. UP ZGF 522 jkukulak@up.krakow.pl 12-662-62-57 poniedziałek 12:00-13:30; środa 15:00-16:30
Kurek Sławomir, dr hab., prof. UP ZGS-E 531 sgkurek@up.krakow.pl 12 662-62-65 10.07. (wt.) 9:00-10:30; 4.09. (wt.) 12:00-13:30; 6.09. (czw.) 12:00-13:30; 17.09. (pon.) 12:00-13:30; 25.09. 12:00-13:30
Kwiatek-Sołtys Agnieszka, dr ZGS-E 436 akwiatek@up.krakow.pl 12 662-62-54 wtorek 13:00-14:00 
Kwiek Magdalena, dr  ZTiBR  537  magdalena.kwiek
@up.krakow.pl
 12-662-62-67 wtorek 11:00-12:30
Litwicka-Grześkowiak Patrycja, mgr ZTiBR 537  patrycja.litwicka@up.krakow.pl 12-662-62-67 urlop
Łajczak Adam, prof. dr hab. ZGiBG 521 alajczak@up.krakow.pl 12 662-62-56 poniedziałek 9:00-10:00; środa 15:00-16:00
Malarz Roman, dr hab. ZTiBR 523 rmalarz@up.krakow.pl 12 662-62-58 wtorek 8:00-10:00; czwartek 13:00-14:30
Mróz Franciszek, dr ZTiBR 526 fmroz@up.krakow.pl 12 662- 62-60 urlop
Noviello Monika mgr ZPiGP 425  mnoviello@up.krakow.pl 12 662-62-49

poniedziałek 10:30-12:00; wtorek 8:30-10:00

Okupny Daniel, dr ZEiKŚG 538 daniel@up.krakow.pl 12-662-62-68 wtorek 13:00-14:30
Osuch Wiktor, dr hab., prof. UP ZDG 428 wikosuch@up.krakow.pl 12 662- 62-51 21.05. (pon.) 9:30-11:00; 22.05. (wt.).9:00-10:00; 28.05. (pon.) 9:30-11:00; 5.06. (wt.) 9:00-10:00; 7.06. (czw.) 9:30-11:00; 12.06. (wt.) 9:00-10:00; 18.06. (pon.) 10:00-11:30; 26.06. (wt.) 13:00-14:30; 28.06. (czw.) 12:00-13:30; 2.07. (pon.) 9:00-10:30; 17.09. (pon.) 9:00-10:30; 19.09. (środa) 10.30-12.00; 24.09. (pon.) 9:00-10:30
Padło Tomasz, dr ZGSE 519 tpadlo@up.krakow.pl 12 662-64-29 wtorek 26.06 13.00-14.30, środa 27.06 10.00-11.30
Piróg Danuta, dr hab., prof. UP ZDG 428 dbutryn@up.krakow.pl 12 662-62-51 wtorki (od 20 maja) 13:00-15:00
Płaziak Monika, dr ZPiGP 437 mplaziak@up.krakow.pl 12 662-62-55 poniedziałek 12:45-13:30; wtorek 15:15-16:15;  środa 10:15-12:15 (co 2 tyg. po wcześniejszym umówieniu)
Płazińska Kamila, mgr (studia doktoranckie) ZDG 432 kamila.plazinska@up.krakow.pl 12 662-62-52 poniedziałek 9:30-11:00; czwartek 9:30-11:00
Potoniec Piotr mgr (studia doktoranckie) ZGF  573   12 662-62-70 poniedziałek 17:30-19:00
Quirini-Popławski Łukasz, dr ZPiGP 430 lquirini@up.krakow.pl 12 662-62-64 urlop
Rachwał Tomasz, dr ZPiGP 437 T.Rachwal@up.krakow.pl 12 662-62-55

23.05 (śr.) 13:30-15.00; 29.05, 5.06 (wt.) 9:00-10:30; 7.06 (czw.) 10:30-12.00; 13.06 (śr.) 13:30-15:00; 19.06, 26.06 (wt.) 9:00-10:30; 30.06 (sobota) 10:00-11:00; 4.09, 11.09, 18.09 (wt.) 13:00-14.30

Dyżury dyrektorskie: 23.05 (śr.) 12:00-13:30; 29:05, 5.06 (wt.) 13:00-14:30; 13.06, 20.06 (śr.) 12:00-13:30; 19.06, 26.06 (wt.) 13:00-14:30; 30.06 (sob.) 11:00-12:00; 3.07, 10.07, 17.07, 4.09, 11.09, 18.09, 25.09 (wt.) 9:00-10:30

Raźniak Piotr, dr ZPiGP 433 prazniak@up.krakow.pl 12 662-62-53 13.06 9:00-10:30;
19.06 9:00-10:30;
26.06 9:00-10:30;
03.07 9:00-10:30
Rettinger Renata, dr ZTiBR 525 rettinger@up.krakow.pl 12 662-62-59 wtorek 13:00-14:30; środa 8:00-9:30
Rudkowska Anna, mgr (studia doktoranckie) ZGF  sobota 8:00-9:30
Siwek Matylda, dr ZTiBR  537  matylda.siwek@up.krakow.pl  12-662-62-67 wtorek 8:30-10:00
Smętkiewicz Karolina, dr ZPiGP  436  karolina.smetkiewicz@up.krakow.pl  12-662-62-54 12.07. (czw.) 10:00-11:30; 17.09. (pon.) 12:00-13:30; 19.09. (śr.) 10:00-11:30; 26.09. (śr.) 10:00-11:30
Soja Roman, prof. dr hab. ZGF 573 rsoja@up.krakow.pl 12 662-62-70 wtorek 8:00-10:00
Stelmach-Fita Beata, dr inż., arch. ZPiGP 426 bfita@up.krakow.pl 12-662-62-50 18.06 godz. 10.00-11.00, 12.00-13.00, 14.00-16.00; 06.09 godz. 10.00-11.00, 12.00-13.00, 14.00-16.00.
Struś Paweł, dr ZGiBG 529 pstrus@up.krakow.pl 12-662-6262 poniedziałek 11:30-13:00; wtorek 13:00-14:30
Szmańda Jacek, dr hab., prof. UP ZGiBG 427 jszmanda@up.krakow.pl 12-662-6271 środa 14:00-15:30; piątek 10:30-12:00; dyżur dyrektorski: środa 12:30-14:00 (co 2 tyg. od 21.03); piątek 12:00-13:30; 23.03 (pt.) 15:00-16:00; 20.04 (pt.) 15:00-16:00  
Szubert Mariusz, dr hab., prof.UP ZTiBR 523 sgszuber@up.krakow.pl 12 662-62-58 poniedziałek 11:00-12:30; wtorek 8:00-9:30
Szymańska Anna I., dr ZPiGP 426 aszym@up.krakow.pl 12 662-62-50  staż naukowy do 30.04.18;  wtorek 8:30-10:00 (od 8.05.18)
Świętek Agnieszka, dr ZDG 432 aswietek@up.krakow.pl 12 662-62-52 wtorek 13:00-14:30 (do 3.07)
Wantuch-Matla Dorota, dr inż., arch. ZPiGP 426 dwantuch@up.krakow.pl 12-662-62-50

22.05. (wt.) 13:00-14:30; 23.05. (śr.) 10:00-11:30; 29.05., 5.06 (wt.) 13:00-14:30; 6.06. (śr.) 10:00-11:30; 12.06 (wt.) 13:00-14:30; 13.06. (śr.) 10:00-11:30; 19.06. (wt.) 13:00-14:30; 20.06 (śr.)  10:00-11:30; 26.06, 3.07, 10.07, 17.07, 4.09, 11.09, 18.09 (wt.) 13:00-14:30

Warcholik Witold, dr inż. ZTiBR 537 warwitek@up.krakow.pl 12 662-62-58 środa 12:30-14:00; czwartek 12:30-14:00
Wiedermann Krzysztof, dr ZGSE 436 kwiederm@up.krakow.pl 12 662-62-54 wtorek 8:30-10:00; czwartek 8:30-10:00
Wilczyńska-Michalik Wanda, dr hab. inż., prof. UP ZEiKŚG 528 wmichali@up.krakow.pl 12 662-6261 wtorki (5.06, 12.06, 19.06, 26.06) i w środy (6.06, 13.06, 20.06, 27.06) w godzinach od 13.30 do 15.00
Wilczyński Piotr L., dr ZGS-E 425 pwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-49 wtorek 8:45 10:15; środa 11:00-12:30
Wilczyński Witold, dr hab. prof. UP ZPiGP 424 wwilczynski@up.krakow.pl 12 662-62-48 wtorek 8:30-10:00 i 15:15-16:45
Winiarczyk-Raźniak Anna, dr ZGSE 425 arazniak@up.krakow.pl 12 662-62-49 21.05: 10:00-11:30;
28.05: 8:00-9:30;
18.06: 10:30-12:00; 25.06: 10:30-12:00;
20.09: 12:00-13:30
Witkowski Karol, mgr ZGiBG 427 witkowski@up.krakow.pl 12-662-62-71 wtorek 13:00-14:30
Wolska Anna, dr hab., prof. UP ZG 522 annawolska@up.krakow.pl 12 662- 62-57 dyżury od 17.07 i od 6 do 30.09: wtorek 12.00-13.30; czwartek 12.00-13.30
Wójtowicz Bożena, dr hab., prof. UP ZDG 432 wojtowic@up.krakow.pl 12 662-62-52 wtorek 7:30-10:15
Wójtowicz Mirosław, dr ZGSE 531 mwojt@up.krakow.pl 12 662-62-65 wtorek 13:00-14.30; środa 11:00-12.30
Zawiejska Joanna, dr hab., prof. UP ZGF 534 zawiejsk@up.krakow.pl 12 662-62-66 10.07. (wt.) 12:00-13:00
Zarychta Roksana, dr ZGiBG  537  roksana.zarychta@up.krakow.pl 12-662 62-67 poniedziałek 13:30-15:00; czwartek 11:00-12:30
Zdon-Korzeniowska Małgorzata, dr ZPiGP 430 mkorzen@up.krakow.pl 12 662-62-64 wtorek 13:00-15:00
Zioło Zbigniew, prof. dr hab. ZPiGP 424 zbziolo@onet.eu 12 662-62-48 Brak zajęć i dyżurów w bieżącym semestrze. Proszę kontaktować się poprzez e-mail
Ziółkowska-Weiss Kamila, dr ZTiBR 519 kamilazw@up.krakow.pl 12 662- 64-29 05.06. (wt.) 13:00-14:30; 12.06. (wt.) 13:00-14:30; 19.06. (wt.) 13:00-14:30; 26.06. (wt.), 13:00-14:30; 03.07. (wt.) 10:00-11:30; 25.09. (wt.) 13:00-14:30; 26.09. (śr.) 10:00-11:30
Żemła Michał, dr hab.,  prof. UP ZTiBR 519  michalzemla@up.krakow.pl 12-662-64-29 wtorki (do końca czerwca) z wyjątkiem 22.05 i 29.05 godz. 13:00
Żychowski Józef, dr hab. prof. UP ZEiKŚG 529 jozych@up.krakow.pl 12-662-6262 wtorek 13:00-14:30; środa 13:00-14:30

 

 Skróty:
ZDG – Zakład Dydaktyki Geografii,
kierownik dr hab. Bożena Wójtowicz, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny I. Kawula

ZEiKŚG – Zakład Ekorozwoju i Kształtowania Środowiska Geograficznego
kierownik dr hab. inż. Wanda Wilczyńska-Michalik, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZG – Zakład Geologii
kierownik dr hab. Krzysztof Bąk, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr A. Nabagło

ZGF – Zakład Geografii Fizycznej
kierownik dr hab. Józef Kukulak, prof. UP,
pracownik naukowo-techniczny mgr A. Nabagło

ZGiBG – Zakład Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych,
kierownik prof. dr hab. Adam Łajczak,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr inż. S. Biały

ZGSE – Zakład Geografii Społeczno-Ekonomicznej,
kierownik prof. dr hab. Zbigniew Długosz,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZPiGP – Zakład Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej,
kierownik dr Tomasz Rachwał,
pracownik inżynieryjno-techniczny mgr Teresa Lasocka

ZTiBR – Zakład Turystyki i Badań Regionalnych,
kierownik dr hab. Mariusz Szubert, prof. UP,
pracownik inżynieryjno-techniczny Izabella Kawula.